30 marca w Sejmie odbędzie się głosowanie w sprawie ratyfikacji umowy o zasobach własnych Unii Europejskiej
Już w najbliższy wtorek, tj. 30 marca w Sejmie odbędzie się głosowanie w sprawie ratyfikacji umowy o zasobach własnych Unii Europejskiej. Planuje się, że dzięki ratyfikacji uruchomiony zostanie tzw. Fundusz Odbudowy. Ma on być pewnego rodzaju "pocieszeniem" w zamian za nakładanie na obywateli UE nowych podatków. Głosowanie ma odbyć się późnym wieczorem.