O czym teraz myślą Polacy oszołomieni poluzowaniem obostrzeń i zbliżającym się latem?
Nietrudno zgadnąć. O podróżach. Polacy mają pie...ca na tle podróży. Ba, trudno to nazwać podróżą- nazwałbym to raczej korzystaniem z dobrodziejstw przemysłu turystycznego. Niepodróżujący Polak jest nikim i nie może być zatem ciekawym interlokutorem, wspólnikiem, sąsiadem itp. Niepodróżujący Polak jest obywatelem drugiej kategorii. Po co Polak podróżuje?