4 listopada 2020

Dobra Sztuka - artystyczny sklep internetowy tworzony z pasją

Dobra Sztuka jest projektem, który został stworzony przez ludzi darzących miłością nie tylko sztukę, lecz również siebie nawzajem. Ludzie ci tworzą z pasją, wyrażając motto, iż: „przeciwieństwa się przyciągają”. Tak właśnie było z nimi, każdy inny, lecz wszyscy razem tacy sami. Mottem przewodnim artystów było, by każdy miał dostęp do obrazów, których nie można kupić wszędzie i w normalnych sklepach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Obraz z naszej autorskiej kolekcji „Urbańczyk” tak szybko się spodobał, ze na jego bazie malujemy dwa nowe, dla naszej fanki. Więc jeżeli któryś z obrazów wam się podoba chcielibyście dokonać jakichkolwiek zmian napiszcie do nas. #dobrasztuka #jestemdobrasztuka #polskiedziewczyny #polskieobrazy #obrazydosalonu #obrazynasprzedaż #obrazynaplotnie #recznierobione #reczniemalowane #recznarobota #obrazyolejne #abstractart #abstractpainting #abstrakcja #abstrakcje #dodatki #ozdoby #ozdobydodomu #stylowezakupy #luksusowezakupy #luksusowemarki #wnętrza #wnętrze #pieknewnetrze #polskiewnetrza #polskiewnętrza #wnetrzazesmakiem #nowoczesnewnętrze #wnetrzarskieinspiracje #ikeapolska

Post udostępniony przez Obrazy ręcznie malowane 🎨 🖼️ (@dobrasztuka.pl)

Dobrasztuka.pl to artystyczny sklep internetowy z ręcznie malowanymi obrazami, od abstrakcji przez akty po pejzaże. Obrazy malowane są po to, by zapełnić przestrzeń nie tylko w naszym domu, lecz również w biurze, kawiarni czy galerii. Ręcznie malowane obrazy przyczynią się do tego, że będzie nam się mieszkać piękniej, wygodniej oraz zyskamy niepowtarzalny styl i wyjątkowy charakter naszego mieszkania bądź firmy. Obrazy przeznaczone są również do uczelni, szkół, pracowni oraz wszelakich innych przestrzeni, gdzie sztuka pomoże uwolnić wszelką kreatywność. Prace nadają wnętrzu unikatowy charakter i klasę. Dostępne są również gadżety jak; zegary malowane, koszulki z nadrukami, kubki z obrazami oraz wiele innych.

Czym jest Dobra sztuka i jak powstała ?

Dobra Sztuka jest projektem, który został stworzony przez ludzi darzących miłością nie tylko sztukę, lecz również siebie nawzajem. Ludzie ci tworzą z pasją, wyrażając motto, iż: „przeciwieństwa się przyciągają”, a tak właśnie było z nimi, każdy inny, lecz wszyscy razem tacy sami. Mottem przewodnim artystów było, by każdy miał dostęp do obrazów, których nie można kupić wszędzie i w normalnych sklepach. Jak sami mówią: ” Chcieliśmy dać ludziom coś niepowtarzalnego. Coś, co tworzymy własnymi rękami. Chcieliśmy zaoferować większy wybór, za nieduże pieniądze i jednocześnie upiększać polskie wnętrza.” Dobra Sztuka powstała w październiku 2008 roku, od tamtego czasu codziennie wykonywana jest praca malarska, w którą artyści wkładają całe swe serce oraz realizują swoje własne marzenia. Mnóstwo zadowolonych klientów, tysiące odmienionych wnętrz, pasja jako motor napędowy, a to wszystko mieszanka wybuchowa miłości i sztuki. Osobą reprezentatywną firmy jest Karolina Urbańczyk — wirtualna artystka (Virtual Art).

Jak działa Dobra Sztuka?

Zakupu ręcznie malowanych obrazów, ram do obrazów, gadżetów jak koszulki, kubki, a nawet bony dla przyjaciół można dokonywać tylko i wyłącznie w sieci. Tutaj znajdą się obrazy do każdego wnętrza jak salon, sypialnia, czy pokój młodzieżowy. Można w bardzo prosty sposób w dosłownie kilka minut za pomocą kilku kliknięć upiększyć swoje mieszkanie, biuro czy też inne wnętrze. Wystarczy wejść w sklepową galerię i wybrać obrazy, które będą pasować do naszego wnętrza. Obrazy mają różne rozmiary, następnie wybieramy kategorię, która interesuje nas. Wszystko wyeksponowane jest bardzo przejrzyście, możemy czuć się swobodnie, dokonując własnego wyboru. Obrazy dostępne są od ręki, po zakupie możemy spodziewać się natychmiastowej wysyłki.

Dobra Sztuka na hasło „pokoleniex” daje 5% rabatu.

Autor: Redakcja