6 stycznia 2021

Socjotechniki i wywieranie wpływu przez polityków

To stwierdzenie dostępne dla bardziej świadomych, kierujących się wiedzą a nie emocjami, myślących samodzielnie osób. Wszystkie techniki które podałem są stosowane z powodzeniem po dzień dzisiejszy. Największe wzburzenie wywołało moje stwierdzenie co do -dobrowolności- w tym wypadku szczepień. Napisałem że tak się właśnie wprowadza przymus. Ponieważ umysł od razu nie przyjmuje ograniczenia w 100% więc trzeba go wprowadzać na raty.

Więc zrobiłbym tak, że ogłaszam dobrowolność i nikt nie skuma że nie chodziło o dobrowolność tylko o sam fakt WPROWADZENIA w tym wypadku szczepień bo o tym była mowa. Gdy umysły skupiają się na dobrowolności łatwiej przyjmą że w ogóle będą szczepienia. Wtedy też łatwiej i więcej osób pominie fakt niebezpieczeństwa tych szczepień, braku badań, braku gwarancji bezpieczeństwa i skuteczności – a nawet nie ma znaczenia dla takich ludzi fakt, że sami producenci szczepionek ogłosili, że NIE RĘCZĄ za bezpieczeństwo i skutki uboczne, które mogą wystąpić po wstrzyknięciu chemii do organizmu i nie dają żadnej gwarancji na nic.

Ta technika działa tak mocno że potrafi uśpić czujność poziomu logicznego i jakby wpycha na siłę ZGODĘ na wszystko.

Kolejnym etapem wywierania wpływu na masy jest po DOBROWOLNOŚCI ogłoszenie że jednak PRZYMUS musi być i w zasadzie protest większości już nie wystąpi – ponieważ umysły już się oswoiły ze szczepionką i z tym że nie ma większej różnicy pomiędzy dobrowolnością a przymusem – szczepionka to szczepionka co tam…

Teraz wprowadza się kolejną technikę – regułę niedostępności.

O czym mowa?

Ogłasza się że towaru(szczepionek) nie wystarczy dla wszystkich. Oczywiście ta technika działa po zastosowaniu poprzedniej to jest tzw. proces łańcuchowy.

Kiedy już nie jest dostępna dla wszystkich ( a tak przynajmniej się ogłasza) wybiera się autorytety (celebrytów, znane osoby) płaci się im za propagowanie produktu – i tak zrobiono z wieloma celebrytami dzięki temu od ok. 2 tyg mamy wysyp zachęcających piosenkarzy, aktorów, youtuberów – takich specjalistów od medycyny do poddania się procesowi.

Reguła niedostępności odwołuje się do procesu, w którym człowiek pragnie tego co jest niedostępne albo czego jest mało. Ludzie cenią rzeczy które nie każdy może mieć. Często dodają do tego jakość; skoro jest mało, nie każdy dostanie – to pewnie jakość jest rewelacyjna. Co oczywiście jest iluzją ale na tym polegają te techniki.

Udział celebrytów potęguje to wrażenie i w ten sposób zgoda na jakiś proces rozchodzi się jak zaraza.

To dlatego nauczyciele już prawie biją się o kolejkę po szczepienia – i nawet nikt nie zauważa, że sami lekarze i cała służba zdrowia unika jak może szczepień bo rozumieją…

Taka jest moc perswazji.

Do tego dodajmy szarego człowieka, który nie siedzi w medycynie bo nie ma na to czasu – i aż niecierpliwi się KIEDY TO WSTRZYKNĄ MU ZŁOTE LEKARSTWO na jego problemy. Wyobraźcie sobie, że są osoby nabierające się nawet na te sztuczne pokazówki telewizyjne na których udają że się szczepią specjalnymi filmowymi strzykawkami, w których plastikowa igła chowa się gdy wywiera się na nią nacisk.

Techniki perswazyjne działają tak dobrze że fakty i rzeczywistość nazywane są przez tych ludzi teoriami spiskowymi….

Podobne techniki wprowadziły nieświadome osoby na ulicę w temacie „wolności wyboru” gdzie tak faktycznie wybór jest ograniczany. Pod hasłem „wolny wybór” w rzeczywistości maszerujące osoby WSPIERAŁY system przeciw któremu niby protestowały – bo to on organizował te marsze – dla zmylenia…. i to się udało. No i ta agresja i nienawiść w tych środowiskach była tylko kwestią czasu.

Tak więc mamy do czynienia z kolejnym etapem perswazyjnym – tzw. technika niedostępności. Bardzo często kierowano do mnie takie pytania; jak to działa? No to proszę bardzo przykład z życia wzięty. Tą techniką można doprowadzić do tego że ludzie sami ZABIEGAJĄ O PRODUKT… NAWET TAKI KTÓRY ZAGRAŻA ICH ZDROWIU A NAWET ŻYCIU – BO TO NIE MA ZNACZENIA.

Kolejnym etapem który sugerowałbym rządzącym to etap upewniania tych którzy nabyli produkt, że zrobili interes życia, że to jedyna słuszna decyzja jaką mogli podjąć – to powinno jakiś czas odwracać uwagę od skutków ubocznych które mogą się pojawić i od tego że zabrano im między 450 a 500 zł z ich własnych pieniędzy na zakup tego produktu DLA NICH, który podano im ” pod wymuszoną dobrowolnością”

Krótko mówiąc sami sobie za własne pieniądze kupili to, rząd dobrowolnie przymusił ich do tego a na koniec obowiązkowo rząd musi podać regułkę; URATOWALIŚMY WAS , BO SIĘ O WAS MARTWIMY I NAM NA WAS ZALEŻY.

Fascynujące jest jeszcze coś – osoby protestujące miłością i tolerancją przez kilka tygodni na ulicach kraju w imię wolnego wyboru – już tego wyboru nie chcą dać innym w kwestii szczepień..

Fascynujące….

Autor; Grzegorz Cieślik

www.holisticmind.pl

______________________________