1 lutego 2021

MASKA BLANC - ochrona nowej generacji?

Nowy produkt na rynku wzbudza skrajne emocje. Maska, która przypomina kask motocyklisty ma chronić nas przed wirusami, zatrzymywać szkodliwe cząsteczki, takie jak pyłki, sierść zwierząt, dym tytoniowy, zanieczyszczenia i roztocza.

Blanc to  wysokiej jakości akcesorium, które zapewnia wygodne oddychanie podczas noszenia. Do każdej maski dołączone są  2 filtry HEPA,  które dostarczają czyste i oczyszczone powietrze do 14 dni (średnio). Filtry HEPA lub wysokowydajne filtry cząstek stałych to specjalna forma mechanicznych filtrów powietrza, które przepychają powietrze przez wielowarstwową drobną siatkę ułożonych pod kątem mikro-włókien. 

Zatrzymuje szkodliwe cząsteczki, takie jak pyłki, sierść zwierząt, dym tytoniowy, zanieczyszczenia i roztocza. Blanc narusza nową normę w modzie i bezpieczeństwie dzięki masce, która nie tylko chroni zdrowie , ale także wyróżnia z tłumu. Blanc to nie tylko kawałek materiału luźno owinięty wokół ust. Maska Blanc została zaprojektowana tak, aby ergonomicznie dopasować się do twarzy, tworząc szczelną obudowę i dostarczając tylko powietrze przefiltrowane przez wysokowydajne filtry HEPA.

Produkt został stworzony przez zespół renomowanych projektantów produktów, inżynierów i specjalistów ds. marketingu, którzy od ponad 10 lat tworzą, chronią i ożywiają marki dla firm IT i start-upów na całym świecie.

Kilka rzeczy, które łączyliśmy przed 2020 rokiem, to – i jest – wszechstronna wiedza informatyczna, żywe zainteresowanie technologią i innowacjami oraz głęboka wizja rynku globalnego. Nowością, która pobudziła naszą kreatywność i pomogła nam stworzyć Blanc, jest rok 2020 i wyzwania, przed którymi stanęliśmy przez te kilka miesięcy jako zespół.

Pracę nad koncepcją i stojącą za nią filozofią produktu rozpoczęliśmy w kwietniu 2020 roku i przeszliśmy długą i krętą drogę rozwoju całej nowej kategorii produktów.

Po chwili namysłu postanowiliśmy nazwać nasz nowy produkt „Blanc” – w ciągu 5-10 sekund można zamienić magnetyczne panele przednie, tworząc z zewnątrz zupełnie nową maskę. Ty decydujesz, co chcesz przekazać światu zewnętrznemu – jakie harmonie, nastrój i emocje przekazać, a które zachować.

Stworzyliśmy Blanc, aby podkreślić kreatywność, indywidualność użytkownika, zapewnić mu ochronę i prywatność, a w żadnym wypadku nie promować anarchii społecznej i nielegalnych działań. Ochrona wzroku i prywatność oznaczają odpowiedzialne użytkowanie użytkownika. Nie jesteśmy rewolucjonistami: Blanc Inc. ani żaden z jej podmiotów stowarzyszonych nie wiąże się z żadnymi przejawami używania Blanc podczas nielegalnych i / lub antyspołecznych działań. – czytamy na stronie indiegogo.com

Dzięki otwartym aspektom projektowania Blanc rozwija ekosystem ulepszeń masek, od modulatorów głosu po zestawy słuchawkowe Bluetooth, HUD i systemy rzeczywistości rozszerzonej. W najbliższej przyszłości będziesz mógł ulepszyć swoją maskę za pomocą dodatków Blanca. – zapewnia zespół projektantów.


Autor; POKOLENIEX

Źródło; indiegogo.com

Zdjęcia/meet_blancmask/instagram

________________________________________