9 lutego 2021

Terapia Suplementem Mineralnym MMS

Kilka lat temu chloryn sodu został okrzyknięty Cudownym Suplementem Mineralnym MMS ( Master Mineral Solution, lub Miracle Mineral Solution). Jim Humble w swojej książce “Przełom. Cudowny Suplement Mineralny. Odkrycie XXI wieku” opisał go jako wyjątkowo skuteczny środek w walce z takimi chorobami jak AIDS, malaria czy nawet autyzm. Jak rzeczywiście działa ten suplement?

Chloryn sodu znany jest ze swoich właściwości dezynfekujących i bakteriobójczych. Przez wiele lat wykorzystywany był wyłącznie do uzdatniania wody pitnej i dezynfekcji urządzeń, jednak to właśnie w 2009 roku roku Jim V. Humble wpadł na pomysł, jak wykorzystać związek chemiczny w medycynie.

Humble w książce pt.; „Przewodnik stosowania MMS jak odzyskać zdrowie” opisuje chloryn sodu jako naturalny środek mineralny, który wzmacnia działanie układu immunologicznego i to właśnie dzięki niemu, nasz organizm będzie w stanie zwalczyć każdą chorobę. Są w niej konkretne procedury, jak stosować MMS, w jakich dawkach, przez ile czasu oraz jak reagować w momentach, kiedy wystąpią dolegliwości pijąc MMS, itd.

Oto przepis na domowy supersuplement:

Kroplę chlorynu sodu wlewamy do szklanki.

Dodajemy 5 kropli kwasku cytrynowego.

Dopełniamy szklankę do ⅔ wodą źródlaną.

Tak przygotowaną miksturę należy pić dwa razy dziennie – jedną dawkę przed śniadaniem, a drugą tuż przed pójściem spać.

Działanie MMS

W wyniku połączenia chlorynu sodu z kwaskiem cytrynowym wytworzy się dwutlenek chloru znany głównie z właściwości bakteriobójczych, jednak to nie wszystko. W książce Humble’a możemy znaleźć informacje, że po spożyciu powstałego produktu w organizmie zniszczone zostaną wszelkie wirusy, toksyny, patogeny, bakterie, grzyby, pasożyty, pleśń, a nawet komórki nowotworowe – czyli czynniki chorobotwórcze, dzięki czemu organizm sam się uzdrawia.

Humble w swojej książce wspomina o tym, że większość ludzi potrafi dzięki MMS pozbyć się WIĘKSZOŚCI chorób, jakie są znane ludzkości, jest w stanie wyleczyć chorego z malarii w ciągu 4 godzin, a z AIDS w ciągu 3 dni ale dodaje również, że w niektórych przypadkach nawet MMS nie pomoże (jeśli np. nowotwór jest już w bardzo zaawansowanym stadium)

Wcześniej wspomnieliśmy, iż chloryn sodu wykorzystywany był wyłącznie do uzdatniania wody pitnej oraz dezynfekcji urządzeń – i tak właśnie powinno zostać zdaniem Głównego inspektoratu Sanitarnego. Pomimo posiadania znakomitych wartości bakteriobójczych, chloryn sodu zdaniem inspektoratu nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Skutki uboczne, które mogą wystąpić po spożyciu:

wymioty,

biegunka,

bóle brzucha,

pieczenie w gardle

Może dojść również do niewydolności oddechowej, methemoglobinemii, hemolizy lub ostrej niewydolności nerek.

Według autora metody, skutki uboczne to tylko dowód na to, że organizm pozbywa się niechcianych zanieczyszczeń.

Substancje (chloryn sodu, kwas solny) mogą być szkodliwe JEŚLI NIE POSIADA SIĘ WIEDZY JAK JE ROZCIEŃCZYĆ I STOSOWAĆ (czyli w tej formie „koncentratu”), w przypadku użytkowania preparatu z pełną precyzją i świadomością możemy pozbyć się swoich dolegliwości. Jest coraz więcej dowodów od osób wyleczonych tym preparatem na całym świecie, którzy wychodzą z „nieuleczalnych” chorób dzięki terapii. Należy jednak zachować wszelkie środki ostrożności podczas jego stosowania.

Autor; Ada Stachowicz

Zdjęcie: Dhruv Mehra na Unsplash

________________________________