23 marca 2021

Ari Nagel - ojciec 78 dzieci, 13 w drodze...

44-letni Ari Nagel jest ojcem 78 dzieci z różnymi kobietami. Niedługo na świat przyjdzie kolejnych 13. Profesor matematyki został okrzyknięty sperminatorem - uważa, że ​​jego zadaniem życiowym jest pomóc w zapłodnieniu jak największej liczby kobiet.

Już w 2016 roku Ari Nagel stał się bohaterem medialnym z historią bycia ojcem 22 dzieci poprzez oddawanie swojego nasienia. Trzy lata później liczba jego dzieci wzrosła już do 49.

Obecnie jest profesorem matematyki i uczy w nowojorskim college’u na City University of New York, . O jego „działalności” piszą już media wielu krajów świata.

Profesor matematyki z przekonaniem twierdzi, że ma „super plemniki” – z 85 milionami plemników na mililitr (średnia gęstość plemników wynosi od 15 milionów do ponad 200 milionów plemników na mililitr). Ale najbardziej fascynującą rzeczą w Nagelu jest to, że nigdy nie pobierał od kobiet za swoją „działalność” wynagrodzenia. Wręcz przeciwnie, pomaga tym kobietom zaoszczędzić pieniądze aby uniknąć konieczności pójścia do banku nasienia.

W 2016 roku powiedział, że zdarzały się przypadki tradycyjnego zapłodnienia, czyli uprawiał z kobietami sex. – Kilkanaście moich dzieci zostało poczętych w staroświecki sposób. Na początku, kiedy tak naprawdę nie znałem innego sposobu na poczęcie, tak właśnie robiłem– powiedział. Nagel wiele podróżuje, twierdzi że jego działalność nie opiera się wyłącznie na Stanach Zjednoczonych aby pomagać kobietom zajść w upragnioną ciążę.

Nagel przekazuje kobietom swoją spermę w kubeczku.

„Bardzo się cieszę, że jestem ojcem tak wielu dzieci. Część z nich widzę codziennie, części nigdy nie spotkałem. To zależy od rodziny”.

„Możliwość pomocy w rozwoju tak wielu pięknych rodzin i zobaczenie, jak bardzo są szczęśliwe, daje satysfakcję. Niektóre kobiety spotykam tylko raz, a czasami potrzeba wielu prób poczęcia. Niektóre dzieci widuję cały czas, a innych nigdy nie spotkałem. To od mam zależy, czy chcą, żebym odegrał w ich życiu jakąś rolę. Większość kobiet spotykam na własną rękę i po prostu podaję im spermę w kubku, ale niektóre kobiety decydują się na skorzystanie z kliniki leczenia niepłodności. Nie jestem w związku z żadną z kobiet”. – powiedział.

Dziennikarz Piers Morgan przeprowadzając z nim wywiad powiedział; „Nie mogę się zdecydować, czy to, co robisz, jest dobrą pomocą kobietom, czy też jesteś największym dziwakiem na świecie!”

Okazuje się że Nagel ma polskie korzenie. Jego babcia urodziła się w Polsce. „Odwiedziłem miasto, w którym się urodziła wiele lat temu”. – przyznał.

zdjęcia; Ari Nagel/fb