31 marca 2021

Mentalność niewolnika

Telewizja telewizją, ale swój rozum trzeba mieć – mawiała moja babcia. Mieć i oczywiście używać. Każda istota myśląca, mająca świadomość istnienia, zadaje pytania. Kiedy pojawia się dysonans poznawczy, szuka powiązań pomiędzy przyczynami i skutkami, analizuje, wyciąga wnioski, reaguje logicznie i działa wykorzystując wiedzę i doświadczenie tak, aby nie popełniać kolejny raz tego samego błędu.Mylić się to rzecz ludzka. Nie myli się ten, kto nic nie robi. A podejmowanie działań czasem prowadzi w ślepą uliczkę, z której trzeba się wycofać – bogatszy o wiedzę, że tam iść nie wolno. Uczenie się to cecha nie tylko homo sapiens. A jednak to ten gatunek – naczelny – błądzi najbardziej. Błądzi celowo. Z premedytacją. To już recydywa. O C19 napisałem już tak wiele, że chyba nic nowego dodać się nie da.

Wciąż nie mogę wyjść ze zdumienia, że ludzie mają wszystko przed oczyma a niczego nie widzą. Z ministerstwa idą rozkazy, aby „zabijać”, bo czym jeśli nie zabijaniem jest odwołanie zabiegów i operacji ratujących życie. Jeśli w zeszłym roku (do października) z hospitalizacji skorzystało o prawie 1 mln osób mniej niż rok wcześniej, to wobec braku zabiegów i diagnoz umierać będą kolejne tysiące, dziesiątki tysięcy osób każdego miesiąca. Nie przez P….. ale przez polecenie odmowy udzielenia pomocy przez szpitale.


Czyż to nie jest ZAPLANOWANA eksterminacja najsłabszych?


Poraża brak świadomości narodu. Tej części narodu, która posłusznie nosi kagańce na twarzy, nie rozumiejąc, że tym samym tworzy ten system! To ci ludzie dają rządzącym przekonanie, że naród jest posłuszny i można go dowolnie tresować i zabijać. Pytam więc ludzi w kagańcach – a jeśli to Twoja matka, Twój ojciec umrze, co z tym zrobisz? A jeśli to będzie Twoje dziecko?!

Dziwimy się, jak to się stało, że 80 mln Niemców „jadło z ręki Hitlerowi”. A przecież to jest ten sam mechanizm. Propaganda, brak myślenia, posłuszeństwo i tłumaczenie „my tylko wykonywaliśmy rozkazy” . Dziś te rozkazy wykonują lekarze, dziennikarze, policjanci, sanepid. Lekarze na dodatek uczestniczą w tej zbrodni za pieniądze. Biorą pieniądze za zabijanie ludzi. Nie różnią się niczym od SS-manów.

Świat stoi na krawędzi.

Białoruś, Tanzania, Brazylia nie „chorują”, bo ich przywódcy nie posłuchali MFW. Gubernator Teksasu też uznał, że koniec z cyrkiem i sytuacją w której państwo i korporacje mówią obywatelom, co mają robić. Za nim poszło wiele innych stanów. Czy świat się obudzi?


W Europie zamordyzm. Przymus „pośredni” szcz….ń, a w wielu miejscach już BEZPOŚREDNI.
Wbrew prawu. Padają firmy. Psychika dzieci coraz bardziej cierpi. Nadchodzi głód. Rzeczy, o których pisałem przed rokiem, wyśmiewane, stały lub stają się faktem, a śmiejących się nadal sporo. Patrząc po ilości osób w kagańcach to jakieś 99%. Bierni, bezmyślni, otumanieni. Czekają na powrót do normalności, której już nigdy nie będzie.
Świat, który znamy znika. Właściwie już przeminął. Ludzie zgodzili się na odebranie im praw. A na tym jeszcze nie koniec.


Umiera też biała rasa. Dzietność w Europie to 1,35, a do odtworzenia cywilizacji potrzeba współczynnika 2,2. Lewackie rządy, lewacki system myślenia wpajany ludziom przez lewacki system medialny, przynosi efekty.
Rozbijanie rodzin, promocja totalnego zdziczenia (niszczenie pojęcia płci, promocja pedofilii, aborcje w 9 miesiącu, handel dziećmi dla gejów, eutanazje, trucie jedzenia i zmuszanie do wstrzykiwania chemii) to niszczenie więzi międzyludzkich.

To też element depopulacji i przejmowania kontroli. Zalewa się Europę muzułmanami, u których dzietność jest na poziomie około 4. Za kilkadziesiąt lat białej rasy nie będzie, a reszta stanowić będzie posłuszną armię niewolników. Efekty propagandy medialnej są już tak trwałe, że młodzi ludzie wierzą w „zmiany klimatyczne” i gotowi są na każdy absurd wprowadzany pod tą przykrywką.

Zgodzą się na wycofanie mięsa. Na przesiedlenia do miast – gett, dla ochrony planety. I nawet nie pojawi się malutka refleksja dlaczego ci sami ludzie, co tyle mówią o ochronie planety zatruwają ją poprzez chemitrails, trucie upraw, produkcję plastików (do których należą również maseczki coraz bardziej zaśmiecające rzeki i oceany)

Politycy nas tresują. Wydają rozkazy i sprawdzają zachowanie. Jak jest po ich myśli, robią kolejny krok i znów obserwują. Nie ma w narodzie ducha walki, nie ma żadnych idei. Lewactwo zniszczyło pojęcie państwa narodowego, zniszczyło pojęcie patriotyzmu. Młodzi ludzie bardziej przejmują się prawami zwierząt niż prawami podstawowymi człowieka jak prawo do życia, do wolności, do wolności gospodarczej.

Miniony rok pokazał, jak bardzo ludzkość upadła. Bez charakteru. Bez godności. Bez myślenia. Właśnie takie czasy weryfikują nasze człowieczeństwo. Za darmową miskę zupy założą szmatę na twarz. Zgodzą się na systemowe zabijanie swoich rodziców i dziadków. Zaprowadzą swoje dzieci do eksperymentu medycznego. I nawet nie pojmą tego, że to oni tworzą ten system. Że to oni zabijają.

Swoją biernością i swoim udziałem w tym cyrku. Bez nich cyrk by nie istniał. Z miską darmowej zupy i z telewizorem. Usprawiedliwią każde zło. Wprowadzą każde absurdalne zalecenie. I z zaciekłością będą pilnować innych, aby zachowywali się tak samo. Nie dlatego, że to im zagraża lub w czymś przeszkadza – dlatego, że inni ośmielili się myśleć.

Mentalność niewolników
Jak dokonamy zmian?!


Autor; Jerzy Makara

Photo by engin akyurt on Unsplash