• FELIETON

7 kwietnia 2021

GDZIE JETEŚMY? mysia utopia

Przeglądałem ostatnio moje wpisy sprzed roku. To co wtedy „nie mieściło się ludziom w głowie” stało się FAKTEM, a większość nadal nie jest w stanie zrozumieć, że kolejne etapy planu tez staną się faktem. Z nieznanych mi powodów ludzkość jednak wierzy, że to się nie wydarzy.

Obrona przed prawdą jest tak ogromna,  a dążenie do zatrzymania swoich iluzji, w których czujemy się „bezpieczni” tak potężna, że aż trudno uwierzyć. Gdyby tyle samo energii ludzi wkładali w obronę prawdy, ile poświęcają na okopywanie się w swoich iluzjach, zmiany na dobre postępowałyby w trybie geometrycznym.

O czym dziś „radzą” rządzący na polecenie globalistów?

Gwarantowany dochód podstawowy

Paszporty biometryczne i regularne szcz…nia

Warunkowanie praw podstawowych (uzależnianie ich od szcz…n)

Wprowadzanie cyfrowego pieniądza

Wprowadzanie 5G

Chipy

Ochrona planety

Pod tymi hasłami świat pędzi do totalnej kontroli jednostki w każdym wymiarze. Pełna kontrola umysłu i zachowań, pełna kontrola żywności, pełna kontrola „wolności”, pełna kontrola „własności”.

Świat już nie będzie taki sam.

Samo się to nie zatrzyma.

A systemy totalitarne znane z historii, jak nazizm czy komunizm, to tylko malutka dawka tego, co nadejdzie w przyszłości.

Chipowanie człowieka to ślepa uliczka. Człowiek powinien rozwijać swoje zdolności w kierunku porozumiewania telepatycznego i budowania zespolonej świadomości, ale od lat nauka ukrywa przed nami wszystkie ważne osiągnięcia w tym zakresie, właśnie po to, aby prowadzić ludzkość do zniewolenia.

To co się teraz na świecie dziej, to bardzo dobrze przygotowany duży plan obejmujący całkowity reset wszystkiego co znamy i budowa od zera świata technokratycznego z transhumanizmem. Efekt całkowitej kontroli doprowadzi do depopulacji.

Każdy element planu czemuś służy.

Dlaczego od roku odwołuje się operacje, zabiegi, dlaczego się nie hospitalizuje? Bez tego szpitale nie dostają środków z NFZ. W rezultacie wszystkie szpitale zbankrutują ( z wyjątkiem jednoimiennych). I co wtedy? Przejmie je państwo, a w systemie technokratycznym państwo jest własnością koncernów. A więc szpitale będą własnością koncernów farmaceutycznych.  Jak myślicie, jak to wpłynie na leczenie ?

Dlaczego na całym świecie niszczy się żywność, farmerów, hodowle ? Pod pretekstem afrykańskiego pomoru świń, pod pretekstem ptasiej grypy wyrzyna się całe stada w promieniu wielu kilometrów. I tak na całym świecie?  A  Bille G. właśnie uruchamia produkcję sztucznego mięsa. Ten sam gość, do którego należy połowa Monsanto. I jak myślicie, kto  będzie miał pełną kontrole nad światowymi zasobami żywności? I jak to wpłynie na ludzkość?

Chipy, cyfrowy pieniądz, 5G – to totalna kontrola i uzależnienie człowieka od państwa. System punktowy testowany w Chinach w samym tylko roku ubiegłym wykluczył wiele milionów ludzi z możliwości wejścia do samolotu, pociągu, a nawet uniemożliwił skorzystanie z wielu promocji, witryn internetowych, udziału w rozrywce. Masz za mało punktów, nie istniejesz.

Po co niszczenie firm i gwarantowany dochód podstawowy?

Jak się czuje człowiek bez pracy, siedzący w domu, bez żadnych zajęć i czynności, bez celu,  niepotrzebny, z gwarantowanym dochodem?

Był kiedyś taki eksperyment prowadzony na myszach – EKSPERYMENT CALHOUNA. Powtórzony później jeszcze kilka razy przez inne zespoły i zawsze z tym samym wynikiem.

Eksperyment MYSIA UTOPIA (link poniżej)

Stworzono myszom idealne warunki do życia. Nie musiały się o nic martwić. Jedzenia pod dostatkiem. Zero zagrożenia z zewnątrz.

W miarę upływu czasu następował spadek dzietności, coraz większe zdegenerowanie osobników, coraz większe lenistwo, aż do całkowitego wymarcia całego stada w 4 czy 5 pokoleniu.

Zachęcam do myślenia. Do poszukiwań. Do stawiania sobie pytań.

Jeśli zrobicie to szczerze i z pełnym zaangażowaniem, odpowiedzi mogą Was przerażać.

Ale tylko ludzie świadomi są zdolni do działania.

Autor; Jerzy Makara

Photo by Kirill Balobanov on Unsplash/Photo by Ante Hamersmit on Unsplash

https://magnifier.pl/eksperyment-calhouna-mysia-utopia/?fbclid=IwAR3V6lIE8H3rdauhBEby6hVn7SO0-cyGpyHFZdhqGue7HFwok26Hp2cVZRg