• FELIETON

29 kwietnia 2021

Obserwacje covidowe

Mam wrażenie, że nasz rząd częściej i mocniej mutuje niż wirus. Naukowcy twierdzą iż noszenie maseczek na otwartej przestrzeni jest zbyteczne. Rząd zastanawia się nad wycofaniem zakazu noszenia maseczek w takich przypadkach. Niewykluczone zatem, że niebawem będą nas karać za noszenie maseczek na świeżym powietrzu.

Przecież od zawsze uważano iż przebywanie na świeżym powietrzu i oddychanie pełną piersią służy zdrowiu. Kobiety z dużym biustem powinny być najzdrowsze- i są. Kolejne mutacje wirusa podobno są odporne na obecne szczepionki.

Niewykluczone, że zaszczepieni w grupie 0, znowu będą się musieli zaszczepić. Zabraknie miejsc na dupie do wbijania igieł.

Skoro jesteśmy przy powietrzu- przeglądałem dziś faktury za opał, zdecydowanie jestem zwolennikiem ocieplenia klimatu i będę protestował przeciwko każdej próbie zlodowacenia. Oczywiście wszyscy ci krzyczący klimatyści to merkantylni ideolodzy.

Eko-religia to tylko sposób wprowadzenia na rynek nowych towarów, usług i opłat.

Sprzedaż detaliczna w cenach stałych wzrosła w marcu 2021 r. o 15,2 proc. w ujęciu rocznym- podaje GUS. Niestety nie podaje w jakich sklepach. GUS jest polski, sklepy już coraz mniej.

Polska znajduje się w pierwszej piątce najbardziej okradanych państw świata.

Szkoda mi przedszkolaków i uczniaków z klas I-III. Rząd raz każe im chodzić, raz nie chodzić do przedszkoli i szkół. W taki sposób obniżono rangę wagarów, a tym bardziej nauki. Nauczycielki nie protestują- bo nie muszą się pindrzyć przed wyjściem do szkoły.

Przed nami rozdanie filmowych Orłów. Niezaszczepieni nie będą mogli odebrać nagrody- statuetki ufundowanej przez AstraZenekę. Kolejna edycja Orłów dotyczyć będzie filmów, w których choć jeden bohater przeszedł Covid-19 i 70% postaci zostało zaszczepionych.

Przeciwników szczepień zaliczy się do Żołnierzy Wyklętych czy do Batalionów Chłopskich?

Autor; Andrzej Ballo

__________________________