• KSIĄŻKA

3 maja 2021

Demaskatorska książka "Big pharma démasqué !"

Xavier Bazin jest dziennikarzem naukowym, redaktorem i pisarzem, pasjonatem medycyny naturalnej. Prowadzi stronę informacyjną Santé Corps Esprit, aby pomóc jak największej liczbie osób w poprawie ich zdrowia. Pasjonat poznawania ludzkiego ciała i znajdowania rozwiązań, spędził lata metodycznie czytając monumentalną literaturę naukową i badania nad zdrowiem.

Ostatnio ukazała się jego demaskatorska książka oskarżająca tzw. Big Farmę, czyli szeroko pojęte lobby farmaceutyczne „Big pharma démasqué !” – wzbudziła we Francji ogromne zainteresowanie.

No to krótkie streszczenie, które wywołuje u nas aprobujące kiwnięcie głową na „TAK”. Dlaczego Covid 19 pozostanie w naszej historii największym skandalem zdrowotnym wszechczasów: kłamstwami i defraudacją świata medycznego i politycznego.

Oświecające śledztwo z nieodwołalnymi źródłami naukowymi, przez zaangażowanego dziennikarza zajmującego się zdrowiem!

Ten kryzys musi nas obudzić z odrętwienia: tysiące zgonów zostało spowodowanych, ponieważ myśl medyczna odeszła od swoich podstaw, z powodu przeważającego wpływu Wielkiej Farmacji. Nadszedł czas, aby podsumować ten „kryzys zdrowotny stulecia”, który zaznaczy całe pokolenie, i rzucić światło na szkodliwy wpływ przemysłu farmaceutycznego, który doprowadził do trzech niezwykle poważnych błędów:

1. Porzucenie (a nawet zakazanie we Francji) protokołu profesora Raoulta, skutecznego i niedrogiego, na rzecz nieskutecznego i bardzo drogiego leku (Remdesivir z Gilead);

2. Całkowite zignorowanie ​​naturalnych cząstek, takich jak witamina D i cynk, które są jednak bardzo skuteczne w profilaktyce i leczeniu;

3. Postawienie wszystkiego na uogólnione (a nie selektywne) szczepienia, na które wydano setki milionów, podczas gdy prawdopodobieństwo otrzymania na czas skutecznej i bezpiecznej szczepionki było prawie zerowe.

Książka jest również wezwaniem do radykalnej zmiany naszej filozofii w obliczu wirusów, bakterii i ogólnie problemów zdrowotnych: powrót do podstaw i skupienie się na wzmocnieniu naszych naturalnych mechanizmów obronnych (pożywienie, mikroodżywianie, aktywność fizyczna, radzenie sobie ze stresem, sen ).

Dlatego nigdy więcej nie popełnijmy błędu polegającego na radykalnym zamknięciu, katastrofalnym dla układu odpornościowego (psychoza mediów, brak słońca i witaminy D, brak aktywności fizycznej, brak kontaktu z ludźmi).

Powrót do ducha medycyny Hipokratesa, naprawdę leczyć chorych, dając im nadzieję i wybierając jako priorytet raczej stare, dobrze znane i niedrogie leki (chemiczne lub naturalne) niż nowe, ryzykowne i często nieefektywne, proponowane przez branżę ze względu na duże pieniądze.

Położyć kres heroldom powszechnych szczepień, którzy doprowadzali do ​​podtrzymania histerii na temat epidemii, wierząc, że można się zabarykadować, czekając na ratującą życie szczepionkę.

Autor; Roman Pleszyński

______________________________