1 czerwca 2021

Dokument FDA ujawnia, że ​​86% dzieci które uczestniczyły w testach szczepionki Pfizer doświadczyło działań niepożądanych

Z publicznie dostępnego „arkusza informacyjnego” FDA (Agencji Żywności i Leków) wynika, że aż ​​86% dzieci, które wzięły udział w badaniu szczepionek Pfizer przeciw COVID, zgłosiło działania niepożądane, od „łagodnych” do „poważnych”.

FDA opublikowało niezwykle niepokojące raporty o reakcjach niepożądanych, których doświadczają dzieci po przyjęciu szczepionki Pfizer. Zobacz oryginalny dokument FDA tutaj (PDF) .

FDA przyznaje, że szczepionki mRNA powodują niepożądane reakcje u 86% dzieci, ale i tak nazywa je „bezpieczne”

Ta strona firmy Pfizer w FDA zawiera linki do wszystkich arkuszy i komunikatów prasowych, w których FDA rozszerza swoje zezwolenia na stosowanie szczepionek w nagłych wypadkach na dzieci w wieku od 12 do 15 lat.

Arkusz informacyjny zawiera poniższą tabelę, w której wyszczególniono alarmujący odsetek skutków ubocznych i szkód doświadczanych przez dzieci w wieku 12-15 lat, którym podano zastrzyki z mRNA:

Tabela 5: Badanie 2 – Częstość występowania i odsetek nastolatków z miejscowymi reakcjami, według maksymalnego nasilenia, w ciągu 7 dni po każdej dawce – młodzież w wieku od 12 do 15 lat

Jak widać z tabeli, 1127 dzieci otrzymało pierwszą dawkę szczepionki, a 1097 dzieci otrzymało drugą dawkę. Co stało się z 30 dziećmi, które nie pojawiły się po drugiej dawce? Dlaczego usunięto je z drugiej dawki?

Wśród dzieci, którym wstrzyknięto eksperyment medyczny mRNA:

86% doświadczyło skutków ubocznych.

Prawie 44% doznało „umiarkowanych” skutków ubocznych

66% dzieci miało gorączkę.

65% cierpiało na bóle głowy.

Inne skutki uboczne doświadczane przez te dzieci w ramach tych eksperymentów medycznych obejmują; dreszcze, wymioty, biegunkę, gorączkę, bóle mięśni, a nawet bóle stawów.

Nawet po tym, jak 86% dzieci doświadczyło takich skutków ubocznych po wstrzyknięciu pierwszej dawki, naukowcy kontynuowali wstrzyknięcie dzieciom drugiej dawki .

FDA twierdzi w swoim uroczystym komunikacie prasowym, że rozszerzenie eksperymentalnej szczepionki Pfizera na dzieci w wieku od 12 do 15 lat jest rodzajem przełomu, a nie przestępstwem przeciwko dzieciom:

„Rozszerzenie przez FDA zezwolenia na awaryjne stosowanie szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19 na młodzież w wieku od 12 do 15 lat jest znaczącym krokiem w walce z pandemią COVID-19” – powiedziała pełniąca obowiązki komisarz FDA dr med. Janet Woodcock. „Dzisiejsze działania pozwalają chronić młodszą populację przed COVID-19, przybliżając nas do powrotu do normalności i zakończenia pandemii. Rodzice i opiekunowie mogą być pewni, że agencja przeprowadziła rygorystyczny i dokładny przegląd wszystkich dostępnych danych, tak jak w przypadku wszystkich naszych zezwoleń na doraźne użycie szczepionki COVID-19 ”.

Innymi słowy, FDA przyznaje, że jest w pełni świadoma 86% wskaźnika skutków ubocznych, jeśli chodzi o wstrzykiwanie dzieciom eksperymentalnych „szczepionek” mRNA.

Jeśli chodzi o próby szczepionek mRNA w USA, kiedy w grupie zaszczepionej zostały zidentyfikowane poważne reakcje, takie jak paraliż twarzy, FDA twierdzi:

Porażenie Bella (porażenie twarzy) zostało zgłoszone przez czterech uczestników z grupy szczepionek Pfizer-BioNTech COVID-19. Początek paraliżu twarzy nastąpił w 37 dniu po dawce 1 (uczestnik nie otrzymał dawki 2) oraz w dniu 3, 9 i 48 po dawce 2. W grupie placebo nie odnotowano przypadków porażenia Bella. Obecnie dostępne informacje są niewystarczające do ustalenia związku przyczynowego ze szczepionką.

FDA zezwoliła na awaryjne użycie szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19.

Działania niepożądane w badaniach klinicznych

Działania niepożądane po szczepionce Pfizer-BioNTech COVID-19, które zostały zgłoszone w badaniach klinicznych, obejmują ból w miejscu wstrzyknięcia, zmęczenie, ból głowy, ból mięśni, dreszcze, ból stawów, gorączkę, obrzęk w miejscu wstrzyknięcia, zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia, nudności, złe samopoczucie i limfadenopatia.

FDA przyznaje również, że po szczepieniu może wystąpić zagrażający życiu wstrząs anafilaktyczny lub że osoby zaszczepione mogą stracić przytomność:

W przypadku wystąpienia ostrej reakcji anafilaktycznej w następstwie podania szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19, należy natychmiast zapewnić odpowiednią pomoc medyczną stosowaną w celu opanowania natychmiastowych reakcji alergicznych.

Omdlenie może wystąpić w związku z podaniem szczepionek, zwłaszcza u młodzieży. Powinny istnieć procedury, aby uniknąć obrażeń spowodowanych omdleniem.

źródło; newstarget.com