• FELIETON

14 lipca 2021

Nie twórz w sobie nienawiści, pogardy, kpiny... nie żyj w "negatywie"

Rozwojowe podejście do... Kochani... Nie będę już wchodził w szczegóły bo to chyba oczywiste dla każdej myślącej jednostki. Niestety mało takich - i ten tekst ma za zadanie "oświecić" choć jedną osobę.

Przez ostatnie miesiące widziałem wiele osób cierpiących i bardzo dużo już niecierpiących… bo już za późno…

Sportowcy, muzycy, dziennikarze a nawet politycy ( nie wspominając o „zwykłym” obywatelu ), żyjący w teoriach spiskowych na miarę płaskiej ziemi – GARDZĄCY logiką, wiedzą i faktami – niestety jeden po drugim odchodzą z tego świata.

I nie będę pisał o POZIOMIE FIZYCZNYM – bo wiemy co tym tysiącom ludzi odbiera życie ( wszyscy „nagle” umierają… w chwilę po przyjęciu „keczupu” ).

Chcę napisać o pozostałych dwóch poziomach: Mentalnym i Duchowym.

Gdy człowiek czymś gardzi, gdy nastawia się kpiąco do pewnych procesów, które mają wpływ na masy – na nas wszystkich, to na głębszym poziomie jakby karmi się tym negatywem, który w sobie tworzy.

Ten proces dotyczy każdej osoby.

Jak on działa?

Wytłumaczę ten proces bardzo prosto: gdy nastawiasz umysł na X – oraz gardzisz i kpisz z X – to nie odpalasz „ochrony” przed X bo przecież nie jest Ci straszny.

Skoro nie ma ochrony – to stajesz się łatwym celem dla X – bo będzie on szukał pożywienia.

Mowa tutaj o Poziomach Mentalnym i Duchowym. Ale na Fizycznym proces ten działa identycznie: nie boję się X dlatego nie dbam o odporność – co mi zrobi X?

Odbierze życie. Bo nie ma systemu obronnego. Takich systemów mamy 3 u każdej osoby… z czego najważniejszy to MENTALNY.

To on spowoduje, że ciało zachoruje lub nie wejdzie w te procesy. Gardząca czy kpiąca osoba jakby otwiera się na X – będąc przekonana, że nic jej nie grozi.

Ludzie padają jeden po drugim – liczba ta jest przerażająca i rośnie każdego dnia. Tylko gdy się zastanowimy – to kto jest odpowiedzialny? Niestety… dana osoba.

Korelacja pomiędzy datami przyjęcia „keczupu” a odejścia tych osób ( gdy ostatni raz zerkałem na strony rządowe to było blisko 10 tyś osób z NOP – a przecież to mały procent, ponieważ u nas nie ma systemu śledzącego NOP ) jest niesamowicie dokładna.

A to tylko osoby, u których taka reakcja wystąpiła w ciągu kilku dni. A co z tymi, u których wystąpi za kilka miesięcy lub lat?

Niedawno piłkarzowi zatrzymało się serce na boisku – kilka dni wcześniej przyjął „keczup”. Muzycy – kilkanaście dni po przyjęciu – umierają…

Pani polityk kpiąca publicznie z OBAW bardziej świadomej części społeczeństwa – zmarła w kilka dni po „zakeczupowaniu”… itd… itd…

Pamiętacie gdy miesiąc czasu spędziłem z 4 osobami „chorymi na keczup 19”?

Jadłem z tych samych widelców, piłem z tych samych szklanek, i robiłem wiele innych rzeczy prawie 24h na dobę przez miesiąc. Dlaczego żyję? Zwolennicy teorii spiskowych i płaskiej ziemi znajdą zawsze wytłumaczenie – a prawda jest taka, jaką Wam próbuje przekazać w tym poście.

Nie twórzcie w sobie nienawiści, pogardy, kpiny… nie żyjcie w „negatywie”… Bo jak napisał Kamil – Gates przejmie sterowanie…

Kamil teraz odrabia swoją lekcję. Pytanie ile osób jeszcze wejdzie w niskie energie zamiast poszerzyć swoją świadomość.

Na tajnych grupach „Negatywne skutki keczupu” tysiące osób płacze… bo wcześniej gardzili… a teraz proszą o poMOC… ale tej mocy nie dostaną bo jej nie mają w sobie – a tylko oni mogą sobie dać tą MOC.

Pamiętajcie: na Poziomie Fizycznym nie ma sprawiedliwości. Ale na Poziomie Duchowym – JEST. Czy Ci się to podoba czy nie – ona tam jest. I każdego dosięgnie. Dlatego sugeruję dystans, myślenie samodzielne i niewchodzenie w niskie energie.

Chcecie do tego LINK? Jest po drugiej stronie. Zapytajcie Kamila. Holistycznego czasu przemyśleń…

Autor; Grzegorz Cieślik

Photo by Mauro Lima on Unsplash

____________________________