5 stycznia 2022

O tym, co rady medyczne na całym świecie robią uczciwym lekarzom

Nie każdy lekarz stoi po ciemniej stronie Mocy, to oczywiste, wielu chciałoby coś zrobić, ale ma za dużo do stracenia. Informacje docierają do nas ze wszystkich stron świata.

Doktor James Thorp jest jednym z bohaterów, ale wkrótce na zawsze straci licencję na praktykę medyczną.

Specjalista położniczy na Florydzie, jest autorem 150 recenzowanych artykułów naukowych (żaden nie był finansowany przez koncerny farmaceutyczne), postanowił spełnić swój obowiązek wobec swoich pacjentów, mówiąc im prawdę o szczepionkach i odsłaniając kulisy gigantycznego szantażu i zastraszania.

Jest także kimś, kto nie czerpie absolutnie nic z rozpowszechniania prawdy. Nadstawia kark, aby ujawnić prawdę o tym, co rady medyczne w całym kraju i na całym świecie robią uczciwym lekarzom.

Big Pharmie łatwo było skłonić rządy, media korporacyjne, wielkie technologie i środowiska akademickie, ale lekarzy i pielęgniarki, ze względu choćby na ich liczbę, na ogół trudniej jest przekupić lub szantażować.

Muszą być zastraszani, zagrożeni wydaleniem albo dezinformowani, aby skłonić ich do milczenia o nieskuteczności i zagrożeniach dla zdrowia związanych z zaszczepieniem.

To dlatego Big Pharma skierowała się do ludzi odpowiedzialnych – dyrektorów szpitali i liderów w radach medycznych – aby pomóc zmusić lekarzy i pielęgniarki do promowania szczepionek lub trzymania gęby na kłódkę, jeśli byli im przeciwni.

Thorp opisał ekstremizm medyczny, którego doświadczył pod władzami medycznymi, takimi jak Federacja Państwowych Komisji Lekarskich (FSMB) i Amerykańska Rada Specjalności Medycznych (ABMS).

„Mówimy o organizacji, która kontroluje kwalifikacje każdego lekarza w USA” – powiedział.

„Każda z tych komisji pojawiła się i powiedziała:

„Jeśli ośmielisz się błędnie interpretować nasze dane lub rozpowszechniać nieprawdziwe informacje, zniszczymy twoje życie, karierę i rodzinę”.

Każdemu lekarzowi lub pielęgniarce, którzy rozpowszechniają jakiekolwiek informacje (nieprawdziwe w opinii jego Rady Zarządzającej dla swojej specjalizacji), zostanie cofnięta licencja na wykonywanie zawodu lekarskiego.

Komisje Lekarskie są sędzią, ławą przysięgłych i katem. Cokolwiek mówią, jest to bezdyskusyjne.

Ta technika cenzury działa. Dzięki temu praktycznie wszyscy pracownicy służby zdrowia milczą o tym, co widzą. Nikt nie chce stracić pracy i zaprzepaścić karierę.

Lekarze po prostu robią, co mogą w danych okolicznościach: mówią pacjentom, żeby wzięli szczepionkę, a potem, ewentualnie mówią rodzinie, że to pech, kiedy zaszczepieni umrą i że nie miało to związku ze szczepieniem.

Dr Thorp ryzykuje karierę, ale niewielu jest takich, którzy podejmą ryzyko, ponieważ znają konsekwencje: koniec kariery, na którą tak ciężko pracowali.

„Jestem bardzo zaniepokojony „nakazem kneblowania”, który został nałożony na każdego lekarza i pielęgniarkę w USA za pośrednictwem organów zarządzających, w tym Federacji Państwowych Izb Medycznych ( FSMB.org ), Amerykańskiej Rady Specjalności Medycznych ( ABMS.org ) oraz Amerykańskie Stowarzyszenie Szkół Pielęgniarskich ( AANC.org ).

ABMS obejmuje ponad 100 różnych specjalności medycznych (około 25) i podspecjalizacji (>80) i zagraża wszystkim lekarzom, podobnie jak FSMB i wszystkie pielęgniarki AANC w USA.

Uważam, że jest to nieetyczne, niemoralne, nielegalne, bezprawne i niezgodne z konstytucją.

Thorp odradza szczepionkę COVID-19 dla kobiet w ciąży

 „Nie ma absolutnie żadnych danych dotyczących bezpieczeństwa szczepionki i ciąży.”

Thorp wspomniał o obecności nanocząstek lipidowych (LNP) zawierających informacyjne RNA SARS-CoV-2 (mRNA) w szczepionkach, szczególnie tych firm Pfizer i Moderna.

„Niektóre z [LNP] mogą pozostać w mięśniu naramiennym, ale reszta jest rozproszona po całym ciele, przekraczają barierę krew-mózg i narażają każdą komórkę. Przenikają przez łożysko, gdzie każda komórka dziecka, w tym mózg dziecka, są odsłonięte”.

Dodał, że na podstawie jego rozmów z ekspertami szczepionki spowodowały „wady rozwojowe płodu” u dzieci, „trwale uszkadzając je na całe życie”.

Thorp zadał trzy pytania dotyczące szczepienia COVID-19 i ciąży.

1: Czy szczepienie jest skuteczne w ciąży? Nie. Przy zerowych danych dotyczących bezpieczeństwa szczepionka nigdy nie okazała się skuteczna w ciąży. 

2: Czy szczepienie w ciąży jest bezpieczne? Absolutnie nie. Matki stoją w obliczu dwukrotnego wzrostu ryzyka śmierci niemowląt. 

3: Czy jest to konieczne? Nie, to nie jest konieczne.”

Konkludował: „Ciąża jest najbardziej udanym przeszczepem, ponieważ kobieta nosi dziecko w swoim ciele – w swoim płodzie. To jest zupełnie odrębna istota ludzka. Układ odpornościowy matki musi się dostosować, aby dziecko mogło rosnąć”.

Po próbie skontaktowania się z moim American Board of Ob/Gyn po tym, jak we wrześniu powiadomili wszystkich ponad 22 000 członków o nowej polityce, w końcu skontaktowali się ze mną e-mailem z pogróżkami.

Najwyraźniej nie docenili mojej sugestii, że ponoszą odpowiedzialność cywilną i karną za zmuszanie położników i lekarzy medycyny płodowej matek do nakłaniania kobiet w ciąży do szczepienia przeciw covid19.”

Znany prawnik Tom Renz, który rozmawiał z Thorpem, dodał coś ważnego dla ludzi z komisji i z zarządów:

„Zła wiara” oznacza, że ​​wiesz, że to, co mówisz, jest nieprawdziwe, a i tak to robisz. Nie możesz, w złej wierze, ścigać kogoś i atakować coś, co robi zgodnie z prawem – na przykład licencję lekarską.

Działanie w złej wierze pozwala tych członków zarządu zaatakować osobistymi pozwami prawdopodobnie we wszystkich stanach.

Chcesz to zrobić w złej wierze? Robisz to komuś, kto jest moim klientem, a ja pozwę cię osobiście” – kwituje Renz.

Autor; Roman Pleszyński

Photo by Sasun Bughdaryan on Unsplash

Photo by Vladimir Fedotov on Unsplash