12 stycznia 2022

"Historia osądzi histerię”

Profesor Ehud Qimron, kierownik Katedry Mikrobiologii i Immunologii na Uniwersytecie w Tel Awiwie i jeden z czołowych izraelskich immunologów, napisał list otwarty do ministra zdrowia, ostro krytykując izraelskie – a w rzeczywistości globalne – zarządzanie pandemią koronawirusa.

Robi to już od lata ubiegłego roku i jego prognozy okazały się słuszne – niestety.

Ministrze Zdrowia, czas przyznać się do porażki

Prawda w końcu zawsze zostanie ujawniona, a prawda o polityce koronawirusowej zaczyna się ujawniać.

Kiedy destrukcyjne koncepcje upadają jedna po drugiej, nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć ekspertom, którzy kierowali zarządzaniem pandemią – MÓWILIŚMY WAM TO.

Dwa lata stracone i w końcu zdajesz sobie sprawę, że wirusa oddechowego nie da się pokonać i każda taka próba jest skazana na niepowodzenie.

Nie przyznajesz się do tego, bo prawie nie przyznawałeś się do błędów w ciągu ostatnich dwóch lat, ale z perspektywy czasu widać, że prawie we wszystkich swoich działaniach poniosłeś sromotną porażkę, a nawet media już mają trudności z ukryciem twojego wstydu.

Odmówiłeś przyznania, że ​​epidemia pojawia się falami, które same zanikają, pomimo istnienia wieloletnich obserwacji i wiedzy naukowej.

Upierałeś się, aby przypisywać każdy spadek zachorowań wyłącznie swoim działaniom, a więc poprzez fałszywą propagandę „przezwyciężyłeś zarazę”. I ponownie ją pokonałeś i znowu i znowu i znowu.

Odmówiłeś przyznania, że ​​masowe testy są nieskuteczne, pomimo twoich własnych planów awaryjnych, które wyraźnie to stwierdzają („Plan gotowości systemu opieki zdrowotnej na wypadek pandemii grypy, 2007”, s. 26).

Odmówiłeś przyznania, że ​​wyzdrowienie z infekcji lepiej chroni niż szczepionka, pomimo wcześniejszej wiedzy i obserwacji wskazujących, że niezdrowe zaszczepione osoby są bardziej podatne na zakażenie niż ozdrowieńcy.

Odmówiłeś przyznania, że ​​zaszczepieni są zaraźliwi pomimo danych z  obserwacji.

Bazując na tym, miałeś nadzieję na uzyskanie odporności stada poprzez szczepienie – i to również nie powiodło się.

Nalegałeś na ignorowanie faktu, że choroba jest dziesiątki razy bardziej niebezpieczna dla grup ryzyka i osób starszych niż dla młodych ludzi, którzy nie należą do grup ryzyka, pomimo wiedzy, która pochodziła z Chin już w 2020 roku.

Odmówiłeś przyjęcia „Deklaracji Barringtona”, podpisanej przez ponad 60 000 naukowców i lekarzy lub innych programów zdroworozsądkowych. Wybrałeś ich ośmieszanie, oczernianie, zniekształcanie i dyskredytowanie.

Zamiast odpowiednich programów i ludzi wybrałeś profesjonalistów, którym brakuje odpowiedniego przeszkolenia w zakresie zarządzania pandemią (fizycy jako główni doradcy rządowi, weterynarze, pracownicy ochrony, personel mediów itd.).

Nie skonfigurowałeś skutecznego systemu zgłaszania skutków ubocznych szczepionek, a zgłoszenia o skutkach ubocznych zostały nawet usunięte z Twojej strony na Facebooku.

Lekarze unikają łączenia skutków ubocznych ze szczepionką, aby nie prześladowano ich tak, jak w przypadku niektórych ich kolegów. Zignorowałeś wiele doniesień o zmianach intensywności miesiączki i czasów cyklu miesiączkowego.

Ukryłeś dane, które pozwalają na obiektywne i prawidłowe badanie (na przykład usunąłeś dane pasażerów na lotnisku Ben Gurion).

Zamiast tego zdecydowałeś się publikować nieobiektywne artykuły wraz z wyższymi rangą dyrektorami firmy Pfizer, na temat skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

To nieodwracalna utrata zaufania.

Jednak z wyżyn swojej pychy zignorowałeś również fakt, że w końcu prawda zostanie ujawniona.

I zaczyna się ujawniać. Prawda jest taka, że ​​sprowadziłeś zaufanie społeczeństwa do ciebie do bezprecedensowego niskiego poziomu i podkopałeś swój status jako źródła autorytetu.

Prawda jest taka, że ​​zmarnowałeś setki miliardów szekli bezskutecznie – na publikowanie zastraszania, na nieskuteczne testy, na destrukcyjne blokady i na zakłócanie rytmu życia w ciągu ostatnich dwóch lat.

Zniszczyłeś edukację naszych dzieci i ich przyszłość. Sprawiłeś, że dzieci czują się winne, przestraszone, palą, piją, uzależniają się, porzucają i kłócą się, jak potwierdzają dyrektorzy szkół w całym kraju.

Zniszczyłeś źródła utrzymania, gospodarkę, prawa człowieka, zdrowie psychiczne i fizyczne.

Oczerniłeś kolegów, którzy ci się nie poddali, nawróciłeś ludzi przeciwko sobie, podzieliłeś społeczeństwo i spolaryzowałeś dyskurs.

Bez żadnej naukowej podstawy określiłeś ludzi, którzy zdecydowali się nie szczepić, jako wrogów społeczeństwa i rozprzestrzeniających choroby.

Promujecie w bezprecedensowy sposób drakońską politykę dyskryminacji, odmawiania praw i selekcji ludzi, w tym dzieci, do ich wyborów medycznych. Selekcji, która nie ma uzasadnienia epidemiologicznego.

Kiedy porównasz destrukcyjną politykę, którą prowadzisz, z rozsądną polityką niektórych innych krajów — możesz wyraźnie zobaczyć, że zniszczenie, które spowodowałeś, dołożyło tylko ofiar oprócz tych podatnych na wirusa.

Gospodarka, którą zrujnowałaś, bezrobocie, które spowodowałeś i dzieci, których edukację zniszczyłeś – to tylko ofiary nadwyżki w wyniku twoich własnych działań.

Obecnie nie ma naglącej sytuacji medycznej, ale już od dwóch lat kultywujesz taki stan z powodu żądzy władzy, budżetów i kontroli.

Jedyną pilną sytuacją jest to, że nadal ustalasz politykę i trzymasz ogromny budżet na propagandę i inżynierię psychologiczną, zamiast kierować je na wzmocnienie systemu opieki zdrowotnej.

Ta sytuacja musi się skończyć!

Profesor Udi Qimron, Wydział Lekarski, Uniwersytet w Tel Awiwie

Opracowanie; Roman Pleszyński

Photo by MoBo Jackson on Unsplash/Photo by Manny Becerra on Unsplash