21 stycznia 2022

Szczegóły raportu majora Josepha Murphy'ego

Od czasu gdy Anthony Fauci musiał zeszłej wiosny ujawnić swoje maile, silne podejrzenia zaciążyły na nim, ponieważ jest on odpowiedzialny za politykę zdrowotną w Białym Domu.

Zapytany przez Senat, Fauci zawsze odmawiał podania szczegółów pochodzenia wirusa, zaangażowania władz amerykańskich w poprawę funkcji pozyskiwania bardziej patogennego wariantu, a nawet powstrzymania wczesnych terapii w celu przyjęcia szczepionek.

Tajne dokumenty pozyskane przez Project Veritas wyraźnie wskazują na powiązania władz amerykańskich z badaniami prowadzonymi w laboratorium P4 w Wuhan.

Project Veritas to zarówno media alternatywne, jak i organizacja non-profit, która prowadzi długotrwałe dochodzenia w celu ujawnienia korupcji, oszustw i marnotrawstwa w sektorze publicznym i prywatnym.  

Kilka miesięcy temu do internetu wyciekł raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance.

Ponieważ nie został zweryfikowany, Project Veritas postanowił poczekać z ujawnieniem go opinii publicznej.

10 stycznia 2022 r. projekt Veritas otrzymał raport skierowany do Generalnego Inspektora Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej Josepha Murphy’ego, byłego członka Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Departamentu Obrony (DARPA), w celu ułatwienia badań nad technologiami o potencjalnych zastosowaniach wojskowych.

Te dokumenty były ukryte jako „ściśle tajne”.

Raport mówi, że stowarzyszenie EcoHealth Alliance zwróciło się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad wykorzystaniem koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względów bezpieczeństwa i naruszała moratorium na tego typu badania.

Zgodnie z dokumentami, Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych (NAIAD), pod kierownictwem dr Fauci, kontynuował badania w Wuhan w Chinach oraz w kilku miejscach w Stanach Zjednoczonych.

Dr Fauci wielokrotnie zapewniał, pod przysięgą, że NIH (Narodowy Instytut Zdrowia) i NAIAD nie były zaangażowane w te badania, ale według dokumentów uzyskanych przez Project Veritas było inaczej.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje główne obawy dotyczące programu zwiększania funkcji COVID-19, ukrywania dokumentów, tłumienia potencjalnych leków, takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina oraz promocję szczepionek mRNA.

Project Veritas skontaktował się z DARPA w celu skomentowania ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji Jaredem Adamsem.

Zapytany, w jaki sposób dokumenty są owiane tajemnicą, ten odpowiedział: „Nie wydaje mi się to normalne”. „Jeśli dokument jest niejawny, powinien być odpowiednio oznaczony. W ogóle nie znam nieoznaczonych dokumentów, które znajdują się w tajnej przestrzeni”.  

W filmie opublikowanym w poniedziałek wieczorem dyrektor generalny Project Veritas, James O’Keefe, zadał DARPA fundamentalne pytanie:

„Kto w DARPA podjął decyzję o zakopaniu oryginalnego raportu? Mogli uderzyć w dzwony alarmowe w Pentagonie, Białym Domu lub Kongresie, co mogło zapobiec całej pandemii, która spowodowała cierpienie dla milionów ludzi”.

Szczegóły raportu majora Josepha Murphy’ego

Pochodzenie wirusa

Dokumenty opublikowane przez Project Veritas ujawniają, że stowarzyszenie EcoHealth Alliance zwróciło się do DARPA już w 2018 roku o finansowanie programu, którego celem było pobieranie próbek koronawirusów nietoperzy w Chinach i modyfikowanie ich w celu późniejszego zarażania ludzi, przed ponownym wstrzyknięciem zmodyfikowanych patogenów w formie aerozolu  nietoperzom w celu ich zaszczepienia.

Niebezpieczne i nieskuteczne szczepionki

Major Murphy wysuwa bardzo poważne zarzuty dotyczące szczepionek, które „nie działają prawidłowo, ponieważ syntetycznie replikują białka szczytowe SARSr-CoV, same już syntetyczne i nie posiadające innych epitopów (część antygenu, który może być rozpoznany przez receptor obecny na powierzchni specyficznego przeciwciała, któremu odpowiada i które może stymulować produkcję tego przeciwciała).

Dokument potępia również informacyjne RNA w szczepionkach, które instruują komórki, aby produkowały kopie syntetycznego białka Spike bezpośrednio do krwi, gdzie się rozprzestrzeniają i prawdopodobnie wytworzą te same nadmierne reakcje odpornościowe, których doświadczają niektórzy ludzie w fazie zapalnej choroby poprzez nadmierną reakcję immunologiczną receptora ACE2 (burza cytokin).

Przypomina również, że „wielu lekarzy w kraju odkryło, że objawy reakcji poszczepiennych odzwierciedlają objawy choroby”.

Major Murphy uważa również, że wiedza dostarczona na temat tej szczepionki wskazuje, że ryzyko zwiększonego ułatwiania infekcji przez przeciwciała (ang. Antibody Dependent Enhancement, ADE) związane ze szczepieniem powinno być ocenione jako priorytet.

Jeśli wirus, podczas mutacji, staje się coraz mniej zjadliwy, to według eksperta: „kampania masowych szczepień pozwala na przyspieszone przejęcie funkcji tego wirusa”.

O wczesnym leczeniu

Z dokumentu jasno wynika, że ​​iwermektyna zidentyfikowana jako lecznicza w kwietniu 2020  działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ hamuje replikację wirusa i moduluje odpowiedź immunologiczną.

Należy zauważyć, że fosforan chlorochiny (hydroksychlorochina zidentyfikowana jako lecznicza w kwietniu 2020 r.) została zidentyfikowana we wniosku jako inhibitor SARS-CoV, podobnie jak interferon (zidentyfikowany jako leczniczy w maju 2020 r.).

Jeżeli te dokumenty są fałszywe, major Joseph Murphy zniszczy swoją karierę wojskową za mistyfikacje.

Jeśli jednak te twierdzenia okażą się prawdziwe, jeśli okaże się, że wirus skonstruowany przez Amerykanów i Chińczyków zainfekował i zabijał ludzi na całym świecie, to amerykański urzędnik ds. zdrowia publicznego, dr Fauci, będzie musiał odpowiedzieć na zarzuty w sposób merytoryczny.

Niestety, ten człowiek unika takich odpowiedzi od dawna.   

Autor; Roman Pleszyński

Photo by Ryoji Iwata on Unsplash/Photo by Jezael Melgoza on Unsplash

___________________________