30 czerwca 2021

Sąd w Portugalii: tylko 0,9% zweryfikowanych zgonów z powodu COVID-19

Jak informuje serwis AndreDias.net Sąd w Lizbonie w wyniku wniosku złożonego przez portugalskiego obywatela został zmuszony do dostarczenia zweryfikowanych danych dotyczących śmierci COVID-19. Ogłoszone dane są zupełnie inne niż te podawane przez rząd.

Zgodnie z orzeczeniem liczba zweryfikowanych przez sąd zgonów z powodu COVID-19 w Portugalii od stycznia 2020 r. do kwietnia 2021 r. wynosi tylko 152, a nie około 17 000, jak podają władze, rząd i mainstreamowe media.

Wszyscy inni zmarli prawdopodobnie z innych powodów, mimo że ich test PCR był pozytywny. Sądowa ocena lekarska nie była w tym przypadku dostępna.


„Dane pochodzą z Sistema de Informação dos Certificados de Óbito (System Informacji o Aktach Zgonu – SICO), jedynego tego typu systemu w Portugalii.

„Jeśli te liczby są tego samego rzędu wielkości również w innych krajach – a nie ma powodu, aby zakładać, że jest inaczej – to zaraza jest oszustwem o bezprecedensowych rozmiarach i zbrodnią przeciwko ludzkości popełnioną na ogromną skalę”

– podkreśla Andre Dias.

Liczba 152 w oficjalnym dokumencie sądowym oparta jest „na aktach zgonu, które, zgodnie z wyrokiem, zostały wydane przez lekarzy pracujących w Krajowym Instytucie Medycyny Sądowej i Sądownictwa – napisał portal tpk.at

Tpk.at dodaje:

„W rzeczywistości sposób liczenia zgonów Covid jest bardzo kreatywny. Dotyczy każdego, kto miał pozytywny wynik testu w ciągu ostatnich 28 dni, a w niektórych przypadkach wystarczy być osobą która miała kontakt z zakażonym. Patolog z Hamburga, prof. Klaus Püschel, zbadał już w zeszłym roku pierwsze 100 zgonów zakwalifikowanych jako zgony Covid i ustalił, że przyczyną zgonu w przeważającej mierze nie był Covid”.

Wszyscy odpowiedzialni za przetwarzanie danych dotyczących przypadków i zgonów powinni zostać osądzeni za przestępstwo. Tak musi się stać, jeżeli system sądownictwa rządzi się zasadą praworządności” – podkreśla sewis AndreDias.

Według tpk.at, amerykański urząd CDC ogłosił, że 96% zarejestrowanych zgonów z powodu Covid miało co najmniej jedną poważną wcześniej chorobę. 

Bez testu PCR nikt nie zauważyłby pandemii. 

Decyzja Sądu w Portugalii jest kolejnym ogniwem w łańcuchu poszlak dla tego stwierdzenia. O tym, czy jest to słuszne, zadecydują – miejmy nadzieję – przyszłe komisje śledcze i sprawy sądowe. 

źródło; AnderDias.net/tkp.at

Photo by Taylor Brandon on Unsplash