25 sierpnia 2021

Linia lotnicza nakręciła reklamę na szczycie najwyższego budynku na świecie

Amerykańska kaskaderka Nicole Smith-Ludvik wywołała niemałe poruszenie, stojąc na szczycie najwyższego budynku świata, Burj Khalifa w Dubaju, w reklamie dla linii lotniczych Zjednoczonych Emiratów Arabskich Emirates.

Stewardessa Emirates na dachu Burj Khalifa w Dubaju. Zdjęcie: Emirates

Oszałamiająca reklama linii lotniczych Emirates, została nakręcona w pięć godzin bez żadnych efektów specjalnych przy użyciu tylko jednego drona. W tym czasie udało się nakręcić kampanie reklamowe na kilka rynków. Pierwszy film zostanie pokazany w Wielkiej Brytanii.

Film przedstawia Nicole w stroju stewardesy Emirates stojącej na szczycie wieżowca w Dubaju. Krótka reklama sprawiła, że ​​internet rozgrzał się do czerwoności.

Smith-Ludvik jest instruktorką skoków spadochronowych, a teraz także jedną z nielicznych osób, które wspięły się na szczyt najwyższego wieżowca świata na 828 metrach. 

W trwającej 33 sekundy reklamie Smith-Ludvik występuje jako personel pokładowy Emirates pokazując plakaty z napisami. Niedługo potem kamera oddala się, by pokazać kobietę na szczycie Burdż Chalifa na tle panoramy Dubaju.

Przed nakręceniem klipu odbył się w hangarze wstępny trening.

Na potrzeby wideo stworzono specjalną wersję munduru, przez którą jednocześnie niepostrzeżenie przeciągnięto trzy linki zabezpieczające. Dwie z nich zostały przymocowane do szczytu budynku, jedna do specjalnej platformy z masztem, która została zbudowana specjalnie do filmowania reklam.

Ekipa filmowa wspięła się na szczyt budynku w ciągu 1 godziny i 15 minut.

Źródło;

https://www.avianews.com/