30 sierpnia 2021

Australia: 31 sierpnia rozpocznie się wielki protest kierowców ciężarówek

Australia mierzy się z najbardziej drakońskimi obostrzeniami Covid na całym świecie. Do pomocy przy egzekwowaniu ograniczeń i godziny policyjnej zostało zaangażowane wojsko. Obecnie kraj porównywany jest do Koreii Północnej lub Afganistanu przejętego przez talibów. Australijczycy otwarcie mówią o obaleniu rządu a pomóc ma w tym strajk kierowców ciężarówek.

Zakazy dotyczą normalnego życia i wszystkiego co wiąże się z wolnością człowieka, ujmując mieszkańcom wszelkie rozrywki, swobodne oddychanie, spotkania towarzyskie, wyrażania własnych opinii, na zakazie pracy kończąc.

W kilku regionach kraju wielokrotnie wprowadzono blokady po odnotowaniu tylko jednego przypadku Covid a sceny prześladowań przez policje zarówno zwykłych swobodnie oddychających osób jak i protestujących stały się powszechne.

Dotkliwe obostrzenia weszły w życie na 12 obszarach administracyjnych południowo- zachodnim i zachodnim Sydney. Maski obowiązkowe są wszędzie, jednym wyjątkiem jest wykonywanie wyczerpujących ćwiczeń jednak nie dłużej niż godzinę dziennie. Godzina policyjna obowiązuje od 9 wieczorem do 5 rano, w tym czasie nikt nie może się przemieszczać. Policja może wejść do domu bez nakazu.

Osoby, którym przyznano zgodę na kwarantannę w domu, muszą zainstalować specjalne oznaczenia informacyjne na drzwiach w lokalu. W tym czasie dostawy potrzebnych artykułów muszą być dostarczane przed drzwi.

Australijczycy w Nowej Południowej Walii, która obejmuje miasto Sydney, od 13 września mają otrzymać dodatkową „wolność”, jeśli wszyscy dorośli w gospodarstwie domowym zostaną w pełni zaszczepieni. Wówczas mogą „opuścić dom na godzinę wypoczynku poza godziną ćwiczeń ”.

Jest to dodatek do już dozwolonej godziny, co oznacza, że będzie można odwiedzić park.

„Doniesienie do Crime Stoppers ujawniło mszę/nabożeństwo na której zgromadziło się 60 dorosłych i dzieci” mimo zakazu zgromadzeń. Osoby te nazwano ignorantami i egoistami.

Sprawy w Australii tak bardzo wymknęły się spod kontroli, że rząd stanowy Nowej Południowej Walii dał policji prawo do: 

Włamania się na jakąkolwiek posiadłość, budynek, konstrukcję lub pojazd przy użyciu niezbędnej siły

Kierować lub zabronić przemieszczania się ludzi zwierząt lub pojazdów

Umieszczać ludzi na kwarantannie

Zlecać ludziom poddanie się badaniom lekarskim, testom lub leczeniu

Zmuszać ludzi do udzielenia informacji

Mieszkańcy Australii mają dość tej tyranii i teraz otwarcie dążą do usunięcia rządu siłą. Zamierzają obalić rząd poprzez zatrzymanie wszystkich ciężarówek na kontynencie.  

Tym samym w całej Australii spowoduje to braki w dostawach jedzenia, paliwa, lekarstw, braku chloru do uzdatniania wodociągów publicznych, brak dostaw do szpitali. 

Wszystkie dostawy się skończą, gdy kierowcy ciężarówek zatrzymają się 31 sierpnia.

Kierowcy ciężarówek znają rzeczywistą moc jaką dysponują. Bez ciężarówek kraj zostanie „zamrożony” w ciągu tygodnia. 

Samoloty i linie kolejowe nie mają żadnego znaczenia, ponieważ do transportu produktów potrzebne są właśnie ciężarówki.

Gdy Australijczycy zaczną głodować, bez jedzenia w supermarketach, bez paliwa na stacjach benzynowych, bez czystej wody z kranów, miliony ludzi wyjdzie na ulice co może spowodować zamieszki.

W poniższym filmie Australijczykom mówi się, że to się stanie, i otwarcie ostrzega się ich, aby upewnili się, że wyjdą i kupią wystarczającą ilość żywności i zapasów, aby mogli przetrwać kilka tygodni. Niewątpliwie przed Australijczykami bardzo ciężki czas. 

Źródło; https://halturnerradioshow.com

______________________________________________