6 października 2021

Gwiazda „SQUID GAME” Hoyeon Jung została nową twarzą LOUISA VUITTONA

Globalnym ambasadorem marki Louis Vuitton została Hoyeon Jung, gwiazda serialu "Squid Game, który na Netflixie bije rekordy popularności.

fot/instagram Hoyeon Jung

Umowa została podpisana po udanym debiucie aktorskim modelki w popularnym serialu. Odkąd tylko serial „Squid Game” pojawił się na Netflixie zainteresowanie poszczególnymi odcinkami i występującymi w nich gwiazdami, jest imponujące. Wśród aktorów, szczególnym zainteresowaniem cieszy się HeYeon Jung, odtwórczyni roli Kang Sae-byeok.

Serial „Squid Game” pojawił się na Netflixie 17 września  i wciąż nie znika z aktualnej listy najpopularniejszych produkcji na świecie. 

„Squid Game” to historia 456 osób, które biorą udział w tajemniczej grze z powodu długów, w które wpadli w przeszłości, a których nie mogą spłacić, ponieważ nie mają odpowiednich środków finansowych. 

„Jestem zaszczycona, że mogę rozpocząć karierę aktorską z Louisem Vuittonem, z którym pracowałam przez całą moją karierę modelki. Nie mogę się doczekać partnerstwa jako globalny ambasador marki” – powiedział Jung w oświadczeniu. Nicolas Ghesquière dodał: „Od razu zakochałem się w wielkim talencie i fantastycznej osobowości Hoyeon i nie mogę się doczekać rozpoczęcia nowego rozdziału podróży, którą rozpoczęliśmy w Louis Vuitton kilka lat temu”.

Jung zadebiutowała na światowym wybiegu w 2016 roku dla Louis Vuitton. Po premierze serialu, Jung stała się najpopularniejszą koreańską aktorką na Instagramie z ponad 15 mln obserwujących.

HoYeon Jung ma 27 lat i w przeszłości brała udział w koreańskiej wersji „Top Model”, dzięki czemu zyskała ogromną popularność w kraju i umożliwiło jej to karierę w branży. 

Pozowała dla topowych magazynów, takich jak m.in. „Vogue”, a według Models.com jej nazwisko widnieje w rankingu najlepszych 50. modelek.

_________________________