4 listopada 2021

SOS z Australii

Australijczycy są codziennie atakowani. W Wiktorii zaproponowano nowe przepisy, które dałyby jej liderowi NAJWYŻSZĄ WŁADZĘ do uwięzienia dysydentów politycznych, a nawet wymuszenia testów i procedur medycznych.

Wybory mogą zostać zawieszone. Kraj jest w niebezpieczeństwie, potrzebujemy twojej pomocy. – brzmi prośba o pomoc międzynarodową na stronie reignitedemocracyaustralia.com.au.

Reignite Democracy Australia wydało oświadczenie:

Reignite Democracy broni podstawowych wolności dla wszystkich Australijczyków w ciągu ostatniego roku, odkąd niedemokratyczne restrykcje były brutalnie na nas nałożone.

Australijczycy stoją w obliczu bezprecedensowych działań rządu, który okradł nas z naszych podstawowych praw i wolności – wszystkie egzekwowane za pomocą skrajnej agresji Policji. Wielu Australijczyków nie czuje się już bezpiecznie w naszym niegdyś demokratycznym kraju.

Wypróbowaliśmy wszystkie dostępne pokojowe i dyplomatyczne środki, aby usłyszano nasz głos. Jednak zostaliśmy zignorowani. Obywatele australijscy organizują regularne protesty, prosząc o prawa człowieka i przywrócenie praworządności. Te demokratyczne demonstracje były tłumione przez policję.

Użyto przeciw nam gazu pieprzowego a do wielu strzelano gumowymi kulami przez ludzi którym Australijczycy płacą i ufają, że ich ochronią. Policja została zamieniona w instrument ucisku społeczeństwa, a nawet może więzić ludzi za poglądy polityczne.

Oto niektóre z praw, które zostały skradzione lub zaatakowane:

prawo do posiadania partii politycznej;

prawo do pokojowego protestu;

prawo do pracy bez przymusu;

prawo do prowadzenia działalności gospodarczej;

prawo do dokonywania osobistych wyborów medycznych;

prawo do prywatności medycznej;

prawo wszystkich osób, bez względu na stan zdrowia lub stan szczepień, do: bycia uważanym za równych

prawo do swobodnego wyrażania sprzeciwu politycznego;

prawo do zgromadzeń;

prawo do kontaktów towarzyskich.

Dla zwykłego Australijczyka wydaje się, że policja jest wykorzystywana przez Rząd do egzekwowania niesprawiedliwych praw i tyranii w kraju. Zasadniczo wygląda to i czujemy jakbyśmy żyli w „państwie policyjnym”.

W Victorii protesty stały się polami bitew. Wiktoriańska policja już nie działa aby chronić ludzi lecz pracują nad egzekwowaniem ciągle zmieniających się dyrektyw od rządu. Firmy zamknęły się, ludzie są zmuszani do przyjmowania szczepionki bez świadomej zgody, dzieci opuściły miesiące nauki w szkole… kraj cierpi i potrzebujemy twojej pomocy.

Te prawdy są agresywnie ukrywane w naszym kraju. Lokalni dziennikarze w mediach głównego nurtu – zdradzili. Nie pozostają już neutralni i sprawiedliwi w sprawozdaniu z różnych stron. Zamiast tego dołączyli do władz, obrażając każdego, kto nie przestrzega posłusznie dyrektyw rządowych.

Obywatele międzynarodowi – Prosimy, aby 4 grudnia 2021 r. w południe udać się do australijskiej Ambasady lub Konsulatu wspierając Australię.

źródło; Twitter

Apelujemy o międzynarodowe „SOS from Australia”.

„W tym dniu wzywamy polityków, przywódców międzynarodowych i wszystkich zaniepokojonych obywateli, aby odpowiedzieli na nasze SOS. Zauważ, że jakakolwiek tyrania i ucisk, którą widzisz w Australii, jest przeznaczona dla twojego kraju. Wydaje się oczywiste, że Australia jest „punktem zerowym”.

Zachęcamy do pisania haseł takich jak;

SOS from Australia

Stop the tyranny in Australia

Free Australia

End police brutality in Australia

Open up Australia

Stop mandatory vaccination in Australia

We stand by Australia

Australijczycy woleliby, aby własny kraj przywrócił im bezpieczeństwo i prawa człowieka ale jeśli nie można tego zrobić, wielu z nich szuka schronienia w bezpieczniejszym kraju…

Źródło;

https://www.reignitedemocracyaustralia.com.au/sos/

Photo by Georgy Rudakov on Unsplash

________________________