22 listopada 2021

Wskaźnik infekcji Covid jest wyższy wśród zaszczepionych

Oficjalne dane dotyczące zdrowia publicznego w Anglii wskazują, że wskaźnik zakażeń COVID jest wyższy u osób zaszczepionych niż nieszczepionych.

W opublikowanym artykule w The Spectator autor powołuje się na oficjalne dane z Public Health England, z których wynika, że w przypadku osób powyżej 30. roku życia „wskaźnik infekcji Covid na 100 000 jest teraz wyższy wśród zaszczepionych niż nieszczepionych”.

Artykuł zatytułowany „Absurdalny teatr paszportów szczepionek” wskazuje, że według oficjalnych danych szczepionki zapewniają tylko około 17% ochrony osobom po pięćdziesiątce.

„Oznaczałoby to, że osoby szczepione i nieszczepione stanowią dla siebie porównywalne zagrożenie” – pisze autor. „Wszystkie plany apartheidu Covid są zatem nierozsądne”.

„Świeższe informacje wzmocniły ten wniosek. W każdej grupie wiekowej powyżej 30. roku życia w Wielkiej Brytanii wskaźniki zakażenia Covid na 100 000 są obecnie wyższe wśród zaszczepionych niż nieszczepionych. 

Rzeczywiście, w wieku od 40 do 79 lat wskaźniki infekcji wśród zaszczepionych są ponad dwukrotnie wyższe niż wśród nieszczepionych. Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia, gorączkowo wyjaśnia, że ​​dane „nie powinny być wykorzystywane do szacowania skuteczności szczepionek”, (..) Różnice w częstości infekcji są na tyle drastyczne, że można wyciągnąć własne wnioski”.

„Mylne wrażenie (..) kłamstwo – że nieszczepiony motłoch zesłany na chodnik stanowi znacznie większe zagrożenie chorobami zakaźnymi niż goście na pobliskim bankiecie, którzy, tak jak ty, słusznie dostali strzał. Prawdę mówiąc, pasażer linii 24A z podwójnym dźgnięciem może być równie ryzykownym współtowarzyszem, jak wygnany nieszczepiony „motłoch” . – pisze autor artykułu.

Autor demaskuje oficjalną propagandę oraz podważa wszystkie argumenty przemawiające jakoby paszporty szczepionkowe mają chronić przed wirusem zakazując niezaszczepionym wstępu do niezliczonych miejsc użytku publicznego.

Dane Public Health England są bardzo niewygodne dla władzy której polityka covid może się sypać z powodu nieskuteczności szczepionek.

Jak informuje Summit – Dyrektor Urzędu ds. Regulacji Statystycznych Ed Humpherson zwołał pilne spotkanie z brytyjską Agencją Bezpieczeństwa Zdrowia, podczas którego martwił się, że dane mogą „potencjalnie wprowadzać w błąd”.

„Zauważyliśmy, że te dane zostały wykorzystane do argumentowania, że ​​szczepionki są nieskuteczne” – stwierdził Humpherson.

Photo by Matteo Jorjoson on Unsplash

____________________________