26 listopada 2021

Lekarka zawieszona, z powodu leczenia pacjentów z COVID - iwermektyną

„Leczyłam ponad 2000 pacjentów z COVID-19, w tym wielu z chorobami współistniejącymi, i żaden z tych pacjentów nie wymagał hospitalizacji” – powiedziała dr Mary Bowden, która została zawieszona w szpitalu w Teksasie po promowaniu iwermektyny jako leczenia COVID.

Lifesitenews poinformował, że Dr Mary Bowden została tymczasowo zawieszona w Houston Methodist w Teksasie na początku tego miesiąca po wielokrotnym wypowiadaniu się o korzyściach iwermektyny dla pacjentów z COVID.

„Iwermektyna może nie być tak zabójcza, jak wszyscy mówili”, napisała na Twitterze10 listopada. „Mów głośno!”

Bowden skrytykowała również nakazy szczepienia przeciwko COVID.

Houston Methodist w swoim oświadczeniu na na Twitterze 12 listopada oświadczył, że opinie Bowden „są szkodliwe dla społeczności” i określił je jako „niebezpieczną dezinformację, która nie jest oparta na nauce”.

„W ciągu ostatnich dwóch lat ciężko pracowałam, aby zapewnić wczesne leczenie pacjentów COVID-19. Moje wysiłki zakończyły się sukcesem. Leczyłam ponad 2000 pacjentów z COVID-19, w tym wielu z chorobami współistniejącymi, i żaden z tych pacjentów nie wymagał hospitalizacji. To świadectwo sukcesu moich metod leczenia”– wyznała Bowden, dodając, że żaden z jej pacjentów nie miał poważnej reakcji na lek.

„Nie rozpowszechniam dezinformacji, a moje opinie są poparte nauką. Istnieją znaczne dowody na skuteczność iwermektyny w leczeniu COVID-19 i brak dowodów na poważne lub śmiertelne skutki uboczne związane z dawkami stosowanymi w leczeniu COVID-19”.

„Wierzę, że gdyby więcej lekarzy skoncentrowało się na wczesnym leczeniu, wielu zgonów i hospitalizacji związanych z COVID można by zapobiec” – powiedziała.

Badania wykazały, że iwermektyna, praktycznie bez ryzyka poważnych działań niepożądanych, może skutecznie leczyć COVID-19. Regulatorzy i producenci leków agresywnie tłumili szeroko stosowany lek, chociaż czołowi eksperci, tacy jak wynalazca szczepionki RNA dr Robert Malone i setki lekarzy, poparli go jako leczenie COVID.

Źródło; https://www.lifesitenews.com/news/texas-doctor-suspended-prohibited-from-prescribing-ivermectin-to-covid-patient/