10 stycznia 2022

„Uratuj mnie od zaaranżowanego małżeństwa". Kawaler reklamuje się na billboardach, aby znaleźć żonę

Jestem Malik. Pomóż mi znaleźć żonę. - napisał na swojej stronie internetowej 29-letni kawaler z Londynu.

Wielu singli korzysta w dzisiejszych czasach z aplikacji randkowych aby znaleźć odpowiednich partnerów życiowych jednak 29-letni kawaler z Londynu zdobył się na inny krok w celu znalezienia dla siebie odpowiedniej partnerki. Malik reklamuje się na billboardach w mieście Birmingham w Wielkiej Brytanii, aby znaleźć żonę.

Billboard ze zdjęciem kawalera głosi: „Uratuj mnie przed zaaranżowanym małżeństwem”. Umieszczona została również nazwa jego strony internetowej – FindMalikAWife.com, dzięki czemu potencjalne kandydatki na żonę mogą się z nim skontaktować i dowiedzieć się, czego konkretnie szuka.

Odwiedzając jego witrynę można przeczytać;

„Jestem błogosławiony, ponieważ mogę łączyć moje pasje do islamu i przedsiębiorczości w tym, co robię na życie”.

Malik nie jest również przeciwny aranżowanym małżeństwom które mają swoje miejsce i tradycję w wielu kulturach islamskich. 

„W rzeczywistości istnieje wiele badań, które pokazują, że aranżowane małżeństwa mają wiele zalet”.

„Chcę tylko najpierw spróbować znaleźć kogoś na własną rękę”. – napisał.

Okazuje się Malik otrzymał ponad 1000 odpowiedzi na swojej stronie internetowej a kolejne 1000 kobiet skontaktowało się z nim w mediach społecznościowych za pośrednictwem Instagrama, Twittera i Facebooka. 

Malik mówi również, że interesuje go osobowość i wiara ponad wszystko, i potwierdza, że ​​billboardy nie są żartem. Malik jest konsultantem ds. innowacji i przedsiębiorcą.

_________________________