26 stycznia 2022

Dyskusja panelowa na temat słabej reakcji rządu federalnego na globalną pandemię

Grupa światowej sławy lekarzy i ekspertów medycznych dołączyła do senatora Rona Johnsona.

Grupa światowej sławy lekarzy i ekspertów medycznych dołączyła do senatora Rona Johnsona – republikanina z Wisconsin – na dyskusję panelową na temat słabej reakcji rządu federalnego na globalną pandemię, przejmowania amerykańskich agencji zdrowia przez firmy farmaceutyczne, tłumienia badań naukowych i oczerniania lekarzy, którzy starają się leczyć pacjentów niedrogimi i skutecznymi lekami o zmienionym przeznaczeniu.

Panel omawiał również urazy poszczepienne, zgony, którym można było zapobiec oraz nowe dane pokazujące, że szczepionki przeciw COVID mogą powodować „choroby wzmocnione przez szczepionki”.

Dr Peter McCullough, internista, kardiolog, epidemiolog i lider ambulatoryjnego leczenia infekcji SARS-CoV-2, przygotował grunt pod okrągły stół z czterema filarami, które jego zdaniem Ameryka powinna przyjąć w odpowiedzi na pandemię COVID .

Pierwszym filarem jest „ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa”, ale nie za pomocą środków zalecanych przez rząd, takich jak stosowanie środków do dezynfekcji rąk, powiedział McCullough, ponieważ wirus nie rozprzestrzenia się „za pomocą rąk lub pudełek po pizzy”.

Wirus jest w rzeczywistości przenoszony przez aerozol w powietrzu z jednej osoby z objawami choroby na drugą.

Drugim filarem jest wczesne leczenie, a trzecim opieka szpitalna, powiedział McCullough. „Nie ma ani jednego szpitala w Ameryce, który mógłby być wzorem doskonałości w leczeniu COVID-19” – powiedział.

McCullough powiedział, że czwarty filar to szczepienia, które uznał za „część medycyny”, ale „nigdy w historii ludzkości nie stosowaliśmy szeroko szczepień w środku szeroko rozpowszechnionej pandemii, w której ludzie chorują, wracają do zdrowia i ponownie chorują.”

Dr Ryan Cole, dyrektor generalny i dyrektor medyczny Cole Diagnostics, powiedział, że powiedziano nam, że wirus jest „nowością”, ale jest w 80% podobny do wirusa, którego obserwowano kilkadziesiąt lat temu.

„Nie ma zbyt wielu „nowości” na temat tego wirusa poza faktem, że kilka sekwencji jest różnych”, powiedział Cole, „ale jesteśmy lekarzami i naukowcami i rozumiemy wirusologię. Rozumiemy, jak działa choroba”.

„Tak więc infekcja górnych dróg oddechowych — wirus — będzie się replikować w organizmie tylko przez około tydzień.

W tym momencie masz tylko szczątkowe części wirusa, więc te testy wyskakują: „jesteś pozytywny, wciąż jesteś pozytywny”, nie, to są części samochodowe, a nie samochód.”

„Mamy tydzień interwencji, w którym możemy spróbować interweniować i zatrzymać replikację wirusa. Poza tym tak naprawdę po prostu plujemy na wietrze.

Poza tym wirus i faza choroby stają się zapalne i wiemy, że przy tej konkretnej chorobie jest to krzepnięcie”.

Cole powiedział, że lekarze od wieków wiedzieli, jak leczyć stany zapalne i krzepnięcie, więc „prosta konstrukcja lub koncepcja, że ​​nic nie możemy zrobić, pójdź do domu i pozwól, aby twoje usta zmieniły kolor na niebieski, to fałszywy konstrukt”.

SARS-CoV-2 to prosta infekcja górnych dróg oddechowych, a lekarze mogą ją leczyć i następstwa, które pojawiają się po replikacji wirusa. „Wczesne leczenie ratuje życie” – dodał Cole.

Dr Harvey Risch , profesor epidemiologii na Wydziale Epidemiologii i Zdrowia Publicznego w Yale School of Public Health i Yale School of Medicine, powiedział, że wczesne stosowanie hydroksychlorochiny (HCQ) drastycznie zmniejsza ryzyko hospitalizacji i śmiertelności, ale amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Biomedical Advanced Research and Development Authority zastosowały przepisy dotyczące zezwoleń na stosowanie w sytuacjach awaryjnych, aby zablokować HCQ u pacjentów ambulatoryjnych, z wyjątkiem randomizowanych badań – badań, które ostatecznie zostały odcięte z powodu obaw rozpowszechnianych przez fałszywy artykuł w Lancet.

Risch powiedział, że FDA „zmontowała największe oszustwo wszechczasów”, wydając ostrzeżenie przed używaniem HCQ u pacjentów z COVID poza szpitalem na podstawie informacji dotyczących leczenia hospitalizowanych pacjentów.

COVID u hospitalizowanych pacjentów to „zupełnie inna choroba leczona zupełnie innymi lekami” – powiedział.

Senator Johnson dwukrotnie zażądał materiałów, na których opierała się FDA, wydając swoje ostrzeżenie, ale agencja nie zastosowała się do nich.

Risch powiedział:

„Na początku pandemii słyszeliśmy, że jeden z leków stosowanych we wczesnym leczeniu, hydroksychlorochina, zmienił zasady gry i byłby skuteczny w leczeniu pacjentów ambulatoryjnych z COVID, gdyby został użyty w ciągu pierwszych kilku dni choroby, a potem słyszeliśmy badania za badaniem i doniesienia mediów po doniesieniach w mediach, że HCQ nie działa.

Dr Harpal Mangat, lekarz medycyny wewnętrznej, powiedział, że COVID jest chorobą dwustopniową.

Pierwsza faza może być leczona licznymi lekami przeciwwirusowymi, powiedział Mangat, ale gdy choroba wejdzie w fazę zapalną – około 7-10 dnia – powinna być leczona wysokimi dawkami sterydów.

Mangat powiedział, że pojawiające się artykuły wzywają do leczenia choroby w niewłaściwej fazie za pomocą niewłaściwych leków.

Korupcja leży u podstaw „absurdalnej” i „nienaukowej” polityki amerykańskich systemów opieki zdrowotnej

Dr Pierre Kory , specjalista w zakresie pulmonologii i intensywnej opieki medycznej oraz prezes i główny doradca medyczny Front-Line Covid-19 Critical Care Alliance, przywołał politykę amerykańskich systemów opieki zdrowotnej i ich „nieudaną reakcję na tę pandemię”.

„Niektóre zasady są „tak obsceniczne, absurdalne, nielogiczne i nienaukowe, że są prawie nie do opisania — rzeczy takie jak nietestowanie zaszczepionych, niezalecanie witaminy D, niesprawdzanie poziomu witaminy D, rzeczy, które są tak fundamentalne podstawowe w nauce i medycynie, których unikali.

„Jeśli spojrzysz na te nieudane zasady, jest tylko jeden sposób na ich zrozumienie. Piszą je dosłownie firmy farmaceutyczne. Niemal każda polityka służy interesom firmy farmaceutycznej.”

Kory powiedział, że poza Stanami Zjednoczonymi odniesiono liczne sukcesy w stosowaniu wielu związków, które on i jego koledzy zidentyfikowali do skutecznego wczesnego leczenia COVID, z których prawie wszystkie są lekami przetworzonymi lub generycznymi, w tym iwermektyna .

Jednak w USA iwermektyna jest uważana za odrobaczacz koni, pasta dla koni i jest używana tylko przez analfabetów, ignorantów lub nieszczepionych, powiedział Kory.

Kory wskazał na wiele badańw wielu miejscach na całym świecie, w których dzięki masowej dystrybucji iwermektyny duży odsetek pacjentów uniknął hospitalizacji i zgonu. Powiedział, że niedrogi lek całkowicie wyeliminował wirusa w Uttar Pradesh w Indiach.

Informacje o iwermektynie zostały zakopane i stłumione. „Struktury i polityki amerykańskich agencji zdrowia stworzone w ciągu ostatnich 50 lat ściśle powiązały przemysł farmaceutyczny z publicznymi instytucjami zdrowia, co skutkuje powtarzającymi się decyzjamii, które stawiają interesy przemysłu farmaceutycznego ponad dobro obywateli USA” – wyjaśnił Kory.

Dodał, że branża ta „przechwytując nasze agencje zdrowia w połączeniu z ich rosnącą kontrolą finansową nad większością głównych mediów, mediów społecznościowych i czasopism medycznych, doprowadziła do szerokiego tłumienia i/lub zniekształcania wszelkich informacji, które wspierają skuteczność  tanich leków bez patentów.”

Ta „długa od dziesięcioleci wojna z lekami o zmienionym przeznaczeniu, toczona z nieustannie pilnym celem ochrony rynku dla nowatorskich, opatentowanych, nieprzyzwoicie dochodowych i często ledwo testowanych i toksycznych leków, osiągnęła szczyt wraz z COVID-19, to absurd, to nieprzyzwoitość i to przestępstwo” – powiedział Kory. „To musi się skończyć”.

Dr Aaron Kheriaty , szef etyki w Unity Project i były dyrektor programu etyki medycznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Irvine Health, wyraził zaniepokojenie brakiem świadomej zgody udzielonej pacjentom i osobom otrzymującym szczepionki, mandaty wymagające uzyskania eksperymentalnego szczepienia i żmudny proces uzyskiwania danych z badań klinicznych firmy Pfizer — które zgodnie z prawem federalnym musiały zostać ujawnione przez FDA w dniu dopuszczenia szczepionki firmy Pfizer.

Zamiast tego FDA chciała 75 lat, aby opublikować dane o szczepionce, która była nakazana milionom Amerykanów, a sprawdzenie jej zajęło agencji tylko 108 dni.

Kheriaty powiedział, że przekonanie, że należy „zaszczepić się, aby chronić swojego bliźniego”, rozpadło się, gdy odkryto, że szczepionki nie zapobiegają zakażeniu ani przenoszeniu wirusa, podczas gdy naturalna odporność – najlepsze wyjście z pandemii – została zignorowana.

Powiedział, że tysiące lekarzy, w tym on sam, straciło pracę za odmowę zaszczepienia się nową szczepionką COVID, której dane dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności pozostają ukryte.

Zwolnienie Kheriaty’ego nastąpiło po tym, jak zakwestionował mandat szczepień UC Irvine w sądzie federalnym.

Kheriaty powiedział również, że pacjentom z zagrażającymi życiu przeciwwskazaniami do szczepionek przeciw COVID odmawia się uzasadnionych zwolnień ze szczepień na COVID, ponieważ lekarze nie mogą ich napisać bez narażania ich licencji medycznej.

„Rady lekarskie zachowują się bardzo nieodpowiedzialnie, wykonując polecenia gubernatorów, którzy chcą narzucić pewne mandaty, w tym przypadku mandaty dotyczące masek na twarz i mandatów dotyczących szczepień, nie służą dobru publicznemu, a w tym przypadku z pewnością nie służą interesom pacjentów” – powiedział Kheriaty.

„Nie ma leków, które byłyby dobre dla wszystkich przez cały czas w każdych okolicznościach. To absurdalny pomysł – dodał.

Dr McCullough powiedział, że duża liczba osób została wykluczona z badań klinicznych szczepionek przeciw COVID z powodu obaw o bezpieczeństwo, w tym kobiety w ciąży, kobiety w wieku rozrodczym, które nie mogły zagwarantować kontroli urodzeń, osoby po wyleczeniu COVID, osoby z podejrzeniem wyzdrowienia z COVID oraz osoby z dodatnią serologią.

FDA, Moderna , Pfizer, Johnson & Johnson i AstraZeneca wiedziały, że produkty te albo nie będą bezpieczne, albo nie będą skuteczne dla tych osób, powiedział McCullough.

Jednak te same grupy nie są wykluczone z mandatów. „Fakt, że FDA i CDC Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom aktywnie zachęcają i zmuszają osoby, dla których szczepionka jest niebezpieczna” i może powodować śmiertelne lub nieśmiertelne obrażenia, jest nadużyciem – „nieprawością osób na stanowiskach regulacyjnych” — powiedział McCullough.

Dr Richard Urso wyraził obawy dotyczące dzieci, które już nabyły naturalną odporność, otrzymując szczepionkę, ponieważ osoby z naturalną odpornością nie zostały włączone do badań klinicznych. Dla Urso „chodzi o ratowanie życia”.

Kory powiedział, że najbardziej logicznym wyjaśnieniem „dlaczego to robią” są zyski.

„Przekładają zyski nad pacjentów. To jest nienaukowe, ale robią to i rozpowszechniają w całym kraju. Korupcja. Jasne i proste. To korupcja”.

Komisje lekarskie, systemy szpitalne zagrażają lekarzom

Dr Paul Marik, były szef medycyny pulmonologicznej i intensywnej terapii w Szkole Medycznej Wschodniej Wirginii i były dyrektor OIOM w Szpitalu Ogólnym Sentara Norfolk, stracił pracę za zakwestionowanie polityki Sentara dotyczącej leczenia pacjentów z COVID.

Marik złożył pozew przeciwko Sentara Healthcare 9 listopada 2021 r., argumentując, że organizacja naraża życie pacjentów z COVID, uniemożliwiając mu korzystanie z protokołu leczenia, który, jak powiedział, zmniejszył śmiertelność na oddziale intensywnej terapii z około 40% – 60 % do mniej niż 20%.

Pozew, który został oddalony, ponieważ Marik nie pracuje już dla Sentary, twierdził, że zakaz stosowania przez Sentarę niektórych terapii przeciwko COVID stanowi naruszenie prawa medycznego USA i Wirginii oraz koncepcji świadomej zgody.

Marik powiedział, że to, co się teraz dzieje, jest całkowicie bezprecedensowe w historii medycyny na całym świecie.

„Mamy rząd federalny, agencje stanowe i szpitale, które mówią lekarzom, jak praktykować medycynę” – powiedział Marik. „Wtrącają się w uświęconą relację pacjent-lekarz. Mówią lekarzom, jak być lekarzami”.

Marik powiedział, że był zmuszony „stać bezczynnie i patrzeć, jak ci ludzie umierają”, a kiedy próbował pozwać system opieki zdrowotnej, pozbyli się go.

„Oskarżyli mnie o skandaliczne przestępstwa” – powiedział Marik. „Byłem tak poważnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa pacjentów, że natychmiast zawiesili moje przywileje szpitalne, ponieważ posiadałem i stanowiłem dla tych pacjentów bezpośrednie zagrożenie, pomijając fakt, że pod moją opieką śmiertelność była o 50% mniejsza niż u moich kolegów. ”

„Tutaj walczyłem o prawa pacjentów, a ten szpital – ten zły szpital – zakończył moją karierę medyczną” – powiedział.

McCullough zwrócił uwagę, że Marik był kwestionowany tylko ze względu na jego podejście do leczenia pacjentów z COVID, a nie pacjentów z innymi schorzeniami.

COVID częściej występuje w populacjach zaszczepionych

Panel powiedział, że obecnie obserwuje się więcej przypadków COVID w silnie zaszczepionych populacjach. 

Dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA stosowanej w szczepionkach COVID, powiedział, że wynika to z mylących zmiennych.

„FDA wie, że jednym z największych zagrożeń dla wakcynologów jest choroba wzmocniona szczepionkami” – powiedział Malone. „Na przykład syncytialny wirus oddechowy lub RSV to choroba wzmocniona szczepionką. Właśnie dlatego musimy być tak ostrożni przy wprowadzaniu szczepionek i mieć wystarczające dane naukowe”.

Malone dodał:

„Choroba zaszczepiona koronawirusami od dawna stanowiła problem i utrudniała rozwój każdego wcześniejszego koronawirusa. Jest to znany problem, wielu z nas, którzy są w okopach, monitoruje czy pojawiają się dane, które to sugerują, a teraz widzimy dane zgodne z tym.”

Autor; Roman Pleszyński

Photo by Martin Sanchez on Unsplash/Photo by Martin Sanchez on Unsplash

______________________________