26 sierpnia 2021

DAMIEN McFLY

Pochodzący z Padwy Damien McFly to charyzmatyczny piosenkarz folkowy, który wypełnia lukę między starym a nowym brzmieniem gatunku.

Jego muzyka jest świetnym kompromisem między ponadczasowymi klimatami country-folk a chwytliwą nutą popowych melodii. Kanał Damiena na YouTube liczy obecnie 20 000 subskrybentów a klipy mają ponad 4 miliony wyświetleń.

Jego utwór „I Can not Reply” zdobył wyróżnienie na „Międzynarodowym konkursie songwriterów” w Nashville (USA). Na koncie Damiena jest ponad 400 koncertów w całej Europie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Damien McFly

Występował na kilku międzynarodowych festiwalach, w tym You Bloom (Dublin, Irlandia), Green Meadows Festival (Peterborough, Wielka Brytania), Hard Rock Rocks (Wielka Brytania, Edynburg), Home Festival (Treviso, Włochy), Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Richmond (Richmond, VA) i legendarnym SXSW w Austin w Teksasie.

Obecnie artysta pracuje nad swoimi nowymi nagraniami z Kenem Nelsonem (producentem m. in. Coldplay, Kings Of Convenience i Paolo Nutini).

Kontakt w Polsce – Agencja Koncertowa Borówka Music

___________________________