4 grudnia 2020

Targi Rzeczy Ładnych Online - polskie prezenty pod choinkę

Postaramy się, żeby przez te 12 dni w Waszych komórkach i na Waszych ekranach zagościły Targi Rzeczy Ładnych jakie uwielbiacie - energetyczne, inspirujące, najwyższej jakości, uśmiechnięte i zaskakujące. I przede wszystkim promujące polski design, lokalną produkcję, jakość, trwałość i unikatowość. Właśnie teraz, na koniec dziwnego 2020 roku, warto wspierać Wasze ulubione firmy i dać im zastrzyk energii na cały następny rok. #wspieramypolskidesign i mamy nadzieję, że będziecie w tym z nami! - tak na wydarzenie zapraszają organizatorzy, oferując przy tym najwyższą jakość polskich produktów. Targi rzeczy ładnych będą trwały od 5 do 16 grudnia.

fot. Targi Rzeczy Ładnych

Pierwsza w historii działalności Targów Rzeczy Ładnych Online oferuje produkty 133 polskich wystawców, wybranych spośród prawie 300 zgłoszeń. Niesamowite prezenty pod choinkę będzie można nabyć na Facebooku, Instagramie i platformie Targi Rzeczy Ładnych.

Oto 10 powodów dla których warto „przyjść” na Targi Rzeczy Ładnych Online;

Nocne krajobrazy i scenki ze stolicy rysowane przez Zosia Jemioło wyglądają jak kadry z nieistniejącego filmu animowanego o Warszawie.

Zosia Jemioło/ fot. Targi Rzeczy Ładnych

Produkty marki ILUSI, to meble dla dorosłych i dzieci, które traktują nas serio, ale nie z góry. Nie próbują się też przymilać – to nie jest czekający na poklask koncert życzeń. To piękne – rzadko używamy tego słowa – naprawdę piękne formy, które detalami i wykończeniem sprawiają więcej radości niż większość sezonowych hitów. To meble do świadomych i szczęśliwych wnętrz, w których będą dumnie, lecz z pokorą pełniły swoją rolę.

ILUSI / fot. Targi Rzeczy Ładnych

Jeśli nie macie problemu ze znalezieniem fajnej kanapy dla siebie, ale przekonaliście się, że wcale niełatwo znaleźć sensowne legowisko dla Waszego czworonoga, zobaczcie LittleBeds.Design. To marka z Trójmiasta, która skupia się na tworzeniu estetycznych i wygodnych legowisk i akcesoriów dla psów. Podchodzą do sprawy serio i w powstawaniu wszystkich projektów bierze udział zwierzęcy behawiorysta. Korzystają wyłącznie z naturalnych materiałów, które – jak zapewniają – były sprawdzone pod kątem ostrych pazurków, a produkcja odbywa się we współpracy z lokalnymi rzemieślnikami. Ważne są dla nich trwałość i użyteczność.

LittleBeds.Design / fot. Targi Rzeczy Ładnych

Klimaty leśno-łowieckie United Wood Items – nowa marka na portalu TRŁ – tak zgrabnie mruga do nas okiem swoimi produktami, że opuściliśmy gardę. Bo jak odmówić kinkietowi JELEŃ przewrotnego uroku i pomysłu, który był ryzykowny, a jednak broni się prostotą i dystansem.

United Wood Items / fot. Targi Rzeczy Ładnych

Tak jak Ty szanujesz nieprzetworzone i świeże pożywienie, Twoja skóra również docenia odżywczy koktajl, który może smacznie wypić – tak kusząco piszą o swoich produktach twórcy marki Lost with Botanicals – kosmetyki z lodówki (wcześniej Lush Botanicals). I rzeczywiście trudno im się oprzeć.

Lost with Botanicals / fot. Targi Rzeczy Ładnych

Stalowe wieszaki od marki Polyhedra to geometryczne kolie, za które Wasze ściany, przedpokoje i sypialnie będą Wam wdzięczne. Klasyczne kolory, równie klasyczne kształty i bogactwo wyboru – niezależnie, czy potrzebujecie małego wieszaka, który zakryje kawałek pustej ściany, czy może szukacie dużego graficznego akcentu do Waszej przestrzeni – Polyhedra ma coś dla Was.

Polyhedra fot/ Targi Rzeczy Ładnych

Kolaże przeżywają dzisiaj renesans, królują również na Targach, w strefie Print. Prace Kasi Głowackiej są kwintesencją tej techniki, widać w nich zamiłowanie autorki do fotografii analogowej, grafiki, minimalizmu i abstrakcji. A przede wszystkim całe wręcz buzują i kwitną kobiecością, naturą, zwierzętami, owadami i owocami. Plakaty i grafiki Glowacka.Studio nie tylko są już dostępne na portalu www.targirzeczyladnych.pl, ale możecie je kupić w promocyjnych cenach do -35 proc.!

Kasia Głowacka / fot. Targi Rzeczy Ładnych

Sklejkowe i drewniane dekory na ścianę, oryginalność, ilustracyjność i podana w nieoczywisty sposób nowoczesność. To jest wspaniałe, jak Sebastianowi Biełudze udaje się w klasycznej materii uzyskać wizualny efekt, który zaskakuje i hipnotyzuje. Niczym plakat lub mural.

Sebastian Bieługa / fot. Targi Rzeczy Ładnych

Ceramika od ÅOOMI to klasyk – jeden z najjaśniejszych punktów na nieboskłonie TRŁ. Wszystko się tu zgadza. Tu nie ma festynu, nie ma zbędnych gestów. Jest za to surowa, naturalna prostota. Ich kolekcja DUST to prezentowy pewniak – polecamy w ciemno.

AOOMI / fot. Targi Rzeczy Ładnych

Hadaki, cudowna ceramika z kolekcji BALTICA widzicie na zdjęciu i będziecie mogli kupić w świetnych cenach już od soboty w portalu www.targirzeczyladnych.pl.

Hadaki / fot. Targi Rzeczy Ładnych

Autor; Redakcja

Źródło; https://www.facebook.com/targirzeczyladnych