8 stycznia 2021

Nie pozwólcie aby jego śmierć poszła na marne, proszę, ocalcie więcej istnień - apel po śmierci zaszczepionego na Covid lekarza

Na portalu społecznościowym Facebook Heidi Nickelmann żona Gregory Michaela Neckelmanna umieściła poruszający post w którym opisała okoliczności śmierci swojego 56-letniego męża. Gregory podobno zmarł na rzadką chorobę autoimmunologiczną 15 dni po szczepieniu na Covid szczepionką Pfizer. Żona Michaela chce, aby śmierć jej męża była ostrzeżeniem dla innych. Post został udostępniony kilkadziesiąt tysięcy razy a z całego świata spływają kondolencje.

Żona lekarza z Florydy, który zmarł 15 dni po otrzymaniu szczepionki przeciwko Covid firmy Pfizer powiedziała dziennikarzom USA Today i Daily Mail, że jej mąż był całkowicie zdrowy, zanim otrzymał szczepionkę.

Heidi powiedziała również, że ​​jej mąż „trzy dni po zastrzyku szukał pomocy, ponieważ miał na skórze kropki wskazujące na wewnętrzne krwawienie”. „Był całkowicie zdrowy. Nie palił, raz na jakiś czas pił alkohol, ale tylko towarzysko. Ćwiczył, mieliśmy kajaki, był rybakiem dalekomorskim”.- Powiedziała dla Daily Mail.

Jej zdaniem śmierć męża była w 100% związana ze szczepionką.

Michael otrzymał szczepionkę 18 grudnia w Mount Sinai Medical Center w Miami Beach, gdzie przez 12 lat pracował jako położnik ginekolog. Zmarł 3 stycznia po udarze krwotocznym związanym z brakiem płytek krwi.

Jak powiedziała Heidi Neckelmann Daily Mail, Michael nie zareagował natychmiast na szczepionkę, ale trzy dni później zauważył wybroczyny – czerwone plamy wskazujące na krwawienie pod skórą – na dłoniach i stopach.

Po wizycie w szpitalu lekarze potwierdzili, że Michael cierpi na ostry brak płytek krwi. 

Heidi Neckelmann powiedziała USA Today, że zespół lekarzy przez dwa tygodnie bezskutecznie próbował podnieść liczbę płytek krwi. Heidi powiedziała Daily Mail, że jej mąż nie miał wcześniej ostrej idiopatycznej plamicy małopłytkowej, choroby, którą zdiagnozowano u jej męża. To zaburzenie powoduje, że układ odpornościowy myli płytki krwi z ciałami obcymi i nakazuje śledzionie je zniszczyć.

W poście na Facebooku Heidi Neckelmann napisała;

Miłość mojego życia, mój mąż Gregory Michael MD położnik, który miał swój gabinet w Mount Sinai Medical Center w Miami Beach zmarł przedwczoraj z powodu silnej reakcji na szczepionkę przeciwko Covid. Był bardzo zdrowym 56- latkiem, kochanym przez wszystkich w społeczeństwie, setki zdrowych dzieci i pracował niestrudzony przez pandemie.

Zaszczepiony szczepionką Pfizer w MSMC 18 grudnia , 3 dni później zobaczył silne wybroczyny na stopach i rękach które skłoniły go do zwrócenia się o pomoc na izbie przyjęć MSMC.

Morfologia zrobiona po przybyciu do szpitala wykazała że liczba płytek krwi wynosi 0 ( normalna liczba płytek krwi waha się od 150.000 do 450.000 płytek krwi na mikrolitr krwi). Został przyjęty na oddział intensywnej terapii z rozpoznaniem ostrej małopłytkowości immunologicznej wywołaną reakcją na szczepionkę Covid.

Zespół doświadczonych lekarzy przez dwa tygodnie bezskutecznie próbował zwiększyć liczbę płytek krwi. W jego opiekę zaangażowani byli eksperci z całego kraju.

Bez względu na to co próbowali robić, to liczba płytek krwi nie chciała wzrosnąć. Był przytomny i energiczny przez cały proces ale dwa dni przed operacją ostatniej instancji dostał udaru krwotocznego spowodowanego brakiem płytek krwi, który odebrał mu życie w ciągu kilku minut. Był zwolennikiem szczepionek dlatego się zgłosił.

Uważam że ludzie powinni mieć świadomość że mogą zdarzyć się skutki uboczne że nie jest to dobre dla wszystkich i w tym przypadku doprowadziło do tragedii która dotknęła naszą rodzinę i społeczność.

Nie pozwólcie aby jego śmierć poszła na marne, proszę ocalcie więcej istnień, sprawcie aby ta informacja stała się powszechnym niusem”

Auror; Redakcja

____________________________