15 marca 2021

20 marca odbędzie się Ogólnoświatowa Demonstracja na rzecz wolności, pokoju i demokracji

W sobotę 20 marca w ponad 40 krajach świata odbędzie się /World Wide Demonstration/Ogólnoświatowa Demonstracja na rzecz wolności, pokoju i demokracji. Chcemy odzyskać nasze podstawowe prawa i sprzeciwiamy się nadmiernym obostrzeniom w związku z koronawirusem. - głoszą hasła organizatorów.

Rok od ogłoszenia pandemii koronawirusa świat nie jest już taki sam. Rzeczywistość w jakiej znalazły się kraje na całym globie zmieniła się diametralnie.

Nowe, coraz surowsze restrykcje powodują bankructwa firm i utratę podstawowej opieki zdrowotnej. Odwołane zabiegi i operacje, spowodowały wzrost zgonów jakich w Polsce nie było od II wojny światowej.

Po roku możemy śmiało powiedzieć że lekarstwo jest gorsze od choroby. Świat się budzi, ludzie chcą żyć normalnie, chcą pracować i swobodnie oddychać. To nasze podstawowe fundamentalne prawo jako wolnej jednostki ludzkiej, które jest nam zabierane kawałek po kawałku.

Dlatego 20 marca wszyscy mówimy jednym głosem i walczymy o nasze podstawowe prawa.

Cele i podstawowe hasła protestu;

Nasze podstawowe prawa człowieka mają najwyższy priorytet i nie podlegają negocjacjom.

Nadmierne i niezgodne z prawem obostrzenia muszą się natychmiast zakończyć.

Nierozsądne i tyraniczne tłumienie sprzeciwu sił policyjnych musi zostać powstrzymane.

W ubiegłym roku środki do życia i wolności ludzi zostały zniszczone przez blokady i zamknięcie granic.

Nasza autonomia cielesna została naruszona przez nakaz noszenia masek, a plany przymusu szczepień przeciwko koronawirusowi są wdrażane na całym świecie.

Są to niedopuszczalne ograniczenia naszej wolności.

Opowiadamy się za 5 ważnymi hasłami wolności;

Wolność słowa,

Wolność poruszania się,

Wolność wyboru,

Wolność decydowania o własnym zdrowiu

Wolność zgromadzeń

Nadszedł czas na działanie, wzywamy wszystkich przeciwników polityki restrykcji nałożonych przez rząd do wzięcia udziału w tym ogólnoświatowym proteście jako jedna masowa, zjednoczona i pokojowa społeczność.

Powstańmy i zażądajmy zniesienia obecnych ograniczeń i autorytarnych środków kontroli.

Od początku 2020 roku łączymy się lokalnie i staliśmy się częścią szerszego ruchu wolnościowego na całym świecie poznaliśmy wielu nowych przyjaciół i stwierdziliśmy, że nie jesteśmy sami w naszym pragnieniu wolności.

Demonstracja rozpocznie się na Polach Mokotowskich.

Tego samego dnia w Warszawie odbędzie się również druga demonstracja Międzynarodowy Marsz o Wolność Justyny Sochy.

20 marca minie rok od ogłoszenia stanu „epidemii”. 24 marca od wprowadzenia lockdownu. Czas z tym skończyć! Przyjedź! UDOSTĘPNIJ! – czytamy na fb Justyny Sochy.

Zarzynanie firm, dziesiątki tysięcy śmierci pacjentów pozostawionych bez opieki medycznej, odbieranie radości życia dzieciom i całym społeczeństwom – w imię globalnych planów kontroli i totalitarnej władzy. Już dość!

Przestańmy się ich bać! 24 października 2020 r. chcieli zdusić rosnący ruch otaczając nas kordonem ponad setki radiowozów i zatrzymując na „dołku” prawie 300 osób. Teraz wygrywamy w sądzie i idziemy po odszkodowania! To tylko dodało nam sił!

Tego dnia demonstracje są zapowiadane w ponad 50 państwach na świecie. To początek końca tego globalnego reżimu i tylko od CIEBIE zależy jak szybko to nastąpi. Stań w obronie swoich praw!

Zabierz rodzinę i znajomych!

Odwołajmy tę hucpę!

Przyjedź 20.03 2020 do Warszawy!

Informacje: www.stopcovid1984.pl W ideę włączyło się już ponad 40 organizacji. Zgłoś swoją organizację! pomocprotesty@gmail.com

Protest rozpocznie się na placu Defilad o godzinie 12.00.

#WEWILLALLBETHERE