7 września 2021

Patryk Szczepanik w dniu premiery swojego debiutanckiego albumu pt. “PIERWSZA” podzielił się z fanami czwartym singlem - „Na pamięć”

Fani Patryka Szczepanika mogą zaliczyć sierpień do udanych miesięcy. Artysta wypuścił w dniu premiery swojego albumu kolejny kawałek, którym z pewnością umili pozostałe wakacyjne chwile. Do piosenki powstał również wakacyjny teledysk.

Utwór promuje debiutancką płytę Patryka pt. „Pierwsza”, która jest już dostępna do odsłuchu we wszystkich serwisach streamingowych, a fizycznie dostępna jest na stronie wytwórni Popcorn Records oraz sieci sklepów Empik.

To świetny, energetyczny utwór, dzięki któremu każdy oderwie się od szarej rzeczywistości. Dzięki energetycznym brzmieniom gitary elektrycznej, akustycznej i pianina Patryk stara się utrzymać klimat poprzedniego singla „Pogoda na sen” wyświetlonego w YouTube już ponad 35 tysięcy razy. 

Jak mówi Patryk „Lubię w nim to, że ma wakacyjny vibe i prosty do zapamiętania refren, dlatego zdecydowałem się na wypuszczenie go w sierpniu, razem z premierą albumu”

Z pewnością jest to najtrafniejsza rekomendacja artysty.

Artysta śpiewa o tym jak bardzo ludzie starają się zatrzymać w pamięci wszystkie piękne chwile. Najważniejsze jest jednak, że mimo ich ulotności można je pielęgnować. Wszystko jest możliwe – nawet przejście przez wszystkie góry świata.

Za produkcję utworu odpowiada Michał Wrzosiński, nagrodzony złotą płytą ZPAV autor muzyki i tekstów.

Sam Patryk Szczepanik jako YouTuber z wieloletnim doświadczeniem nieźle radzi sobie na polu muzycznym. Poprzednie single podbiły serca fanów. „5173” z gościnnym udziałem Zagi na youtube został odtworzony ponad 670 tysięcy razy, a na Spotify blisko 220 tysięcy razy.