18 listopada 2021

Wizjonerski, filmowy spektakl z Adamem Driverem i Marion Cotillard – „Annette” na VOD

„Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!” – podkreślają krytycy, a już teraz z tą opinią i samym filmem „Annette” będą mogli skonfrontować się widzowie w całej Polsce.

„Annette”, widowiskowy, kipiący od emocji filmowy spektakl z Adamem Driverem i Marion Cotillard w rolach głównych, jest już dostępny na platformach VOD. Film otwierał tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, a jego twórca Leos Carax opuścił francuską imprezę z nagrodą za Najlepszą Reżyserię. 

„Annette” można obejrzeć już w serwisach: Nowe Horyzonty VOD, Cineman.pl, vod.pl, E-Kino Pod Baranami, MOJEeKINO.PL, Orange, UPC, Play NOW, Polsat Box GO, Toya, Jambox, Vectra, Multimedia, Player.pl, nc+GO i PREMIERY CANAL+.

„Annette” to historia miłości słynnego komika Henry’ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze.

Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa („Holy Motors”) to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji francuski twórca zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję – Edith Piaf”) oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera („Historia małżeńska”, saga „Gwiezdne Wojny”). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks.

Za produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy „La La Land” oraz „Moulin Rouge!”

Pełna magii, formalnej wirtuozerii, niekonwencjonalnego humoru i pięknej muzyki opowieść o miłości brutalnego komika i delikatnej śpiewaczki operowej to powiew świeżości w kinie głównego nurtu, który niesie za sobą woń artystycznych inspiracji z najwyższej półki i pcha autora w kierunku panteonu najważniejszych filmowców.
Pełna Sala

Najlepsze i najbardziej szalone otwarcie Cannes od miliona lat!
The Telegraph

„Annette” ma wszystkie elementy, aby stać się filmem kultowym, który wytrzyma próbę czasu.
Vulture

To jeden z tych filmów, który nikogo nie pozostawi obojętnym – albo w nim przepadniecie, albo uznacie za dziwadło nie do strawienia.
Noizz.pl