20 grudnia 2021

„Wszystko wszędzie naraz” – polski zwiastun filmu z Michelle Yeoh od A24

Nowy film od studia A24 niedługo będzie można oglądać w polskich kinach.

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction – Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo.

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), mama borykająca się z trudami codzienności, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki.

Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

W obsadzie „Wszystko wszędzie naraz” znaleźli się m.in. Michelle Yeoh (Wyznania gejszy, Przyczajony tygrys, ukryty smok), James Hong (Łowca androidów, Chinatown), Jonathan Ke Quan (Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Goonies) oraz Jamie Lee Curtis (Prawdziwe kłamstwa, Rybka zwana Wandą).

Film otworzy przyszłoroczny SXSW Film Festival (marzec 2022).

Fot/ BESTFILM