30 grudnia 2021

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” na specjalnych pokazach sylwestrowych

Komedia „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” za niewiele ponad tydzień trafi na ekrany kin w całej Polsce.

Za nami pierwszy pokaz przedpremierowy, w którym udział wzięła Anna Mucha, a już jutro odbędą się specjalne pokazy sylwestrowe filmu.

Podczas rozmowy z gazeta.pl po pokazie specjalnym Anna Mucha mówiła: Podoba mi się, że ten film to bardzo aktorskie kino, tak też każda z postaci jest poprowadzona w bardzo konsekwentny sposób. Dorota Stalińska i Kasia Skrzynecka zrobiły to w sposób fenomenalny. Bardzo się cieszę, że brałam udział w tym projekcie: on jest i zabawny, i wzruszający, i są momenty, kiedy ciarki przechodzą.

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” będzie dostępny na pokazach sylwestrowych w kinach sieci Helios i Multikino oraz w wybranych kinach jednosalowych.

Listę kin, w których film będzie szeroko dostępny już od 6 stycznia, można sprawdzić na stronie z repertuarem.

GWIAZDORSKA OBSADA

W obsadzie czwartej części „Kogla Mogla” ponownie znaleźli się: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz. Dołączyli do nich m.in.: Dorota Stalińska, Marian Opania oraz Karol Strasburger.

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” wyreżyserowała Anna Wieczur. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Fot/NextFilm

__________________________