13 kwietnia 2022

Zobacz zwiastun trzeciej części wielkiego francuskiego hitu „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”

Jedna z najbardziej lubianych francuskich komedii powraca.

Po „Za jakie grzechy, dobry Boże!” i „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże” uwielbiana przez widzów na całym świecie rodzina Verneuil grzeszy w trzeciej odsłonie wielkiego przeboju znad Sekwany. 

Film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” zdążył podbić serca francuskiej publiczności i już po pierwszym weekendzie zgromadził 730 000 widzów, stając się najbardziej kasową francuską produkcją tego roku.

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. 

Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów.


40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę.

Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże.

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” w kinach w lipcu.

Fot/GutekFilm

_________________________