25 kwietnia 2022

Zakończył się pierwszy okres zdjęciowy na planie komedii romantycznej „Cały ten seks”

W połowie kwietnia zakończył się pierwszy okres zdjęciowy na planie komedii romantycznej „Cały ten seks”, której producentami są Best Film, Monolith Films i Ekipa. Filmowcy powrócą na plan w czerwcu, by nakręcić sceny plenerowe.

„Cały ten seks” to komedia romantyczna o sześciu zwyczajnych parach i ich niegrzecznych fantazjach. Każdy z nas ma jakieś fantazje seksualne. Niektóre zupełnie pospolite.

Inne całkiem szalone. Jeszcze inne totalnie odjechane. Tylko kiedy powiedzieć o nich drugiej osobie? Nie można tego zrobić na pierwszej randce, weźmie cię za zboczeńca! Na trzeciej? Na piątej? Po pół roku? Po ślubie? Po czterdziestce? Stawka idzie tylko w górę. Ale kiedyś… kiedyś trzeba to zrobić.

Reżyserem filmu jest Tomasz Mandes. Autorami scenariusza są Łukasz Światowiec i Maciej Kawalski. Za zdjęcia odpowiada Bartek Cierlica PSC.

W rolach głównych zobaczymy: Magdalenę Lamparską, Piotra Witkowskiego, Katarzynę Warnke, Michała Czerneckiego, Annę Karczmarczyk, Piotra Stramowskiego, Wiktorię Filus, Mateusza Więcławka, Laurę Breszkę, Otara Saralidze, Nicolasa Przygodę i Natalię Sierzputowską.

Premiera filmu została zaplanowana na pierwszy kwartał 2023 roku.

Foto; BestFilm

_________________________________