POLSKA: 15 OSÓB ZMARŁO TUŻ PO SZCZEPIENIU NA COVID-19
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o szczepieniach STOP NOP otrzymało zgłoszenia 15 zgonów które miały miejsce w niedługim czasie po podaniu szczepionki przeciw COVID. W rządowym systemie są tylko cztery takie zgłoszenia.