O tradycyjnej metodzie leczenia bańkami rozmawiamy z Aleksandrą Jaworską
Bańko-terapia wraca do łask. Ta stara metoda leczenia naszych babć i praprababć przeżywa obecnie swój rozkwit. O tym jak stawiać bańki i czy warto rozmawiamy z Aleksandrą Jaworską – masażystką, założycielką „Menehune”, autorką masażu Oli Oli, który łączy w sobie ruchy masażu klasycznego, lomi lomi, tkanek głębokich oraz tajskiego. Aleksandra jest absolwentką szkoły masażu „Anatomic" w Gdyni a swoje umiejętności udoskonalała pod czujnym okiem wybitnych nauczycieli Krzysztofa Szabata i Takashi Yoshizawa.